Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lenne valakinek valamilyen...

Zsíroskenyér45678645 kérdése:

Lenne valakinek valamilyen ötlete, hogy milyen ajándékot tudnák adni a nővéremnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti az állatokat ezért arra gondoltam,hogy vennék neki többféle állatból valamit. csak az a baj nem tudom mit.
2017. aug. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy???? Hörcsögből vesét, gekkóból szemet, nyúlból farkat?
2017. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatot tilos ajándékozni mert nincs felkészülve a tartására és valószínűleg nem tud róla eleget. Lehet nem is akarja csak te hiszed hogy örülne neki. Én is nagyon szeretem a farkasokat mégse örülnék ha szülinapomra kapnék egyet. :D
2017. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2. válaszolóval. Milyen állatokat szeret a nővéred? Kifejezetten egzotikus állatokat, vagy házi állatot; kutyát, macskát? Ha egzotikus állatokat, lehet venni kisebb-nagyobb ajándéktárgyakat, amelyek az adott kedvencét ábrázolják, vagy akár internetről leszedett, jó minőségű fotót bekerekeztetni, és azt adhatnád Neki.

Magamból indulok ki: én nagyon örülnék, ha az ajándékozó ismerne engem, és egy szeretetcsomagot összeállítana annak az állatmenhelynek, amit ismerek, látom a munkájukat, és én is ahogy tudom segítem őket.

2017. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértettetek :D Én valami olyasmire gondoltam ami egy figura vagy bármi csak nem tudom hogy mi legyen Nem élő állatot szeretnék neki!! :D
2017. aug. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!