Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár lehetett ez?...

Milyen bogár lehetett ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Előbb bejött egy hatalmas fekete bogár. túl közel nem mentem de így szemmértékre kb 4-5 cm volt. Repült, és amikor először bejött, azthittem a szomszédban fűnyíróznak, olyan hangos volt. A becsukott ablakon próbált kimenni, és amikor ott ült, a potrohát így le-fel mozgatta. Aztán kiszállt kb 5 perc után. Szerintetek milyen bogár lehetett ez?
2010. máj. 29. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kék fadongó volt?

[link]

Vagy vékonyabb testű?

2010. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cserebogár?
2010. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tényleg kék fadongó volt, csak fekete árnyalatú mint pl ez:

[link]

2010. máj. 29. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. máj. 29. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Megkínáltad süteménnyel, teával?

Ha már bejött, illik megkínálni, cseverészni, nem arra tanítottalak hogy 5 perc után elengedd!

2010. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
inkább átküldtem hozzád :)
2010. máj. 29. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:

A kék fadongók gonosz bestiák.. :D

Messziről hallani az alattomos, méy búgó hangjukat... minket üldözött a kertben rendszeresen, csak szemeteslapáttal tudtuk elpingpongozni őket, ameddig bemenekültünk a házba.... utána még több percig az ablakon mászkált (csak a korhadt fánál tollasoztunk, neki se mentünk meg ilyesmi..)

2010. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!