Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Felengeditek a házikedvencetek...

Felengeditek a házikedvenceteket az ágyba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

A macskámat igen. Ha lenne kutyám, nemhogy az ágyra de még be a lakásba sem engedném.

19L

2010. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért ?
2010. máj. 30. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

itt alszik most is az ágyban a yorkim. napközben kint rohangál a kertben, de most esik az eső sajnos.

amúgy mindig megmosom a lábát, és átfésülöm, amikor bejön.

2010. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Mert a kutya nem az ágyba való.
2010. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Peeeersze 1 kis dzsungihöritől csak nem lesz olyan koszos:)csak ha lepisili.....
2010. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Az én tacsim tavasztól őszig,mikor jó idő van,kint van a helyén a kertben.Télen egész nap a lakásban van,mivel rövid a szőre és elég fázós típus.Nagyon szeretem,a lábamnál alszik az ágyon.A közép schnauzerünk egész évben kint van.A vízitekim mindig a vízben van,de szívesen kivenném:)
2010. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én igen, a macskák rendszeresen be is jönnek, a degu is, régen a nyúl is. A kutya nem szeret bejönni, de én nem vagyok baktériumfóbiás, soha nem lett semmi bajom, az állataim pedig csak akkor koszosak, ha meghemperegnek a sárban, akkor persze nem jöhetnek a fehér lepedőre :D
2010. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
A kutyám velem alszik, imádok hozzá bújni..:) (télen tök jó radiátor:D)... mondjuk amikor nekem már csak 30 cm-em van, ő meg keresztbe elfoglal egy métert, az már kicsit sok, és ilyenkor arrébb lökdösöm a seggemmel... :D
2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk mind a 2 kutya benn van a lakásba. De nem engedjük fel őket az ágyra mert mind a 2-nek van saját helye. Amúgy az egyik az egy 10 hetes Rottweiler kan kölyök a másik meg egy 2 éves szálkás szőrű tacskó keverék szuka.
2010. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyuszim van, de a hálóba nem teheti be az lábát, az az én felségterületem, a kanapéra és a babzsákfotelra felmehet, de az ágyra nem, (alomnak nézné és lebogyózná)
2010. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!