Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nemrég elmentünk a családdal...

Nemrég elmentünk a családdal egy kicsit túrázni és vittük magunkkal a kutyát is. Rengeteg bükkfa volt ott, ezért sok volt a vaddisznó nyom?

Figyelt kérdés
Egy földúton sétáltunk, amikor észrevettünk egy kis póni ló méretű, a tarkójánál fehér csík volt, a többi része fekete, azt hittük vaddisznó volt, de miután hazáértem, néztem képeket, nem hasonlított rá. Ha valaki tud a leírásra illő állatot, segitsen? 😊
2017. nov. 5. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd fel a képet!!
2017. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu-ra töltsd fel,és másold be a linket! Amúgy színhibás disznó is lehetett. Vagy szarvas/őz/muflon/zerge/dámvad.
2017. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a látott állatról van képe, hanem nézett neten képeket a vaddisznóról és arra nem hasonlít.
2017. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!