Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szegeden olcsó és jó állatorvo...

Szegeden olcsó és jó állatorvost tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, ahová most járunk (2 macskával), indokolatlanul drágán dolgozik. A múltkor is nem volt komoly bajuk, mégis otthagytunk egy huszast, és rendbe sem jöttek teljesen. Szőrcsomókat köhögtek és piros volt picit a torkuk, a doki adott antibiotikumot meg vmi külső csöppet férgek ellen, meg felírta a szőrcsomók elleni pasztát, amit pluszba még megvettünk, de kb sztem csak a paszta miatt nem köhögnek már, de a szőrük még mindig hullik picit, úgyh kb ablakon kidobva érzem a pénzt. Én látom rosszul, vagy tényleg csak a tárcánkat könnyíti? Más dokik is ennyiért dolgoznak?

Tudnátok ajánlani valaki megbízható dokit, aki tényleg indokolt esetben és megfelelő kezelést ad, nem pedig lehúz?



2017. nov. 6. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha összeadjuk, valóban sok, de 10000/macska/állatorvos az viszont már reálisnak tűnik. Igazság szerint fogalmam sincs, hogy történik az elszámolás, hogy állatonként vagy gazdinként számolják a munkadíjat, de az előbbire tippelek.
2017. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szögedi ló- és kisállat ambulancia. Petőfitelepen a Göndör soron van. Olcsó és megbízható állatorvos és kedves is. Ajánlom.
2017. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# mindig mondja, h ennyi az oltás, amaz meg annyi, de neten is utánanéztem a kötelező oltásoknak, és drágábban adja, meg hát én nem tudhatom, mennyi hasznot rakott rá, de a kombináltra 4500-5000-et láttam, ő meg 7500-ért akarja beadni...

Amúgy meg írtam, h nem volt komoly bajuk, és hogy nem is változott sokat az állapotuk. Igaz, most már nem köhögnek, de az (részben) a paszta miatt lehet, mert a doki azt mondta, h a szőr miatt köhögtek és arra adta az antibiotikumot meg a cseppeket, hogy a szőrhullás okát kezelje, de ezek szerint nem sikerült teljesen :/ Amikor meg visszavittük, akkor is lesimítgatta róluk a szőrt, h most már kevesebb jön, meg rendben van, de azért szerintem nem volt annyira látványos a változás. Persze nem vagyok orvos, ez csak ahogy én látom.

#2 köszönöm, lehet, h majd náluk adatjuk be a kötelezőket, h megismerjük a helyet.

Esetleg a belvároshoz vagy Alsóvároshoz közelebbi nincs? Egyéb tapasztalatok?

2017. nov. 6. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Farkas Patrícia - nem ismerem személyesen, de szuperlatívuszokban beszélnek róla.

Kemenczei Katalin - oltásra, ivartalanításra, kisebb problémákra. (sajnos se röntgenje, se UH-ja, gerince viszont van, tovább küld, ha ilyen kell.)

2017. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem mindegy,hogy melyik kombinált oltásról beszélünk. A kis kombinált (3 betegség ellen)általában 4500-5500 között mozog,a nagy ami 5 betegség ellen véd pedig kb.7500 forint. A paszta nagyon jó szőroldásra, olcsóbban megveheted a dm-ben 800 forint és imádja a macska,én naponta adom neki. Viszont antibiotikumot erre nem ad a doki,így valószínű valami másra is kezelte őket,lehet ezért volt sok a vége.
2017. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Dr. Farkas Patríciát ajánlom. Bokor u. 12- ben dolgozik. :)
2017. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2017. nov. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!