Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ötletet kérek hogyan rendezhet...

Ötletet kérek hogyan rendezhetnék be egy szekrényt!? (lovarda)

Figyelt kérdés
2 Éve egy lovardában dolgozom,most nemrég kaptunk szekrényeket(olyan amerikai stílusú,mint ott az iskolákban)hogyan rendezzem be lovas cuccokkal?ötletet kérek!Mi kell bele?Már poszterek meg ilyenek vannak...
2010. jún. 1. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
lótisztitó szerek, felszerelések, esetleg orvosság (betadin nagy kiszerelésben, géz...), (patakaparó, pataolaj, sörénykefe...) lószerszám (kantár, kisebb dolgok, amik elférnek.) lovaskesztyű, pálca. nem tudom, pontosan milyen szekrényt szeretnél berendezni, és pontosan mekkora, és milyen célra. lehet benne jutalomfalat a lónak, sarkantyú...
2010. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az attól függ h mire van szükséged:)


én mondjuk biztos ott tartanám a saját felszerelésemet is. cipő, kobak, naci, lábszárvédő.


Van lovad? Milyen gyakran lovagolsz? Mit dolgozol a lovardában? Heti/napi hány órában? stb :)

2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1,Hát én csak alkalmazott vagyok,van egy főszekrény,ahol a tisztítószerek és gyógyszerek vannak,így nem tartok magamnál, hisz ott van.

2,Igen eddig a saját cuccom,poszterek,és egy tükör vann bent.A barátnőimnek kis szobrocskák, lovas akasztó meg fényképek vannak, stb...De én nem vagyok túl ötletes,másolni meg nem akarok...Ammeg lovam nincs,mindegyik lovakat a barátnőimmel felváltva használunk (ők is alkalmazottak).A főnök család barátja...

És amiért ez a lovarda vidéken van,én meg hétközben Pesten így suliidőben csak 2 nap=(

De mindjárt itt a nyár és mindennap ottleszek...Télen csak délelőtt,Nyáron egész nap.

Léccy adjatok ötleteket!*.*

2010. jún. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!