Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti nektek mi a kedvenc állatok...

Ti nektek mi a kedvenc állatok? Az enyém a róka annyira cukiiiiiik😘😘😘😘

Figyelt kérdés
FOX

2017. nov. 29. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kutya és macska, de ha választani kell: kutya. A vadállatok közül meg a szurikáta.
2017. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hiúz
2018. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kapibara
2018. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

cica, mókus és hörcsög :)

imádnivalóak *.*

2018. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én nagyon szeretem az állatokat. Azonban, ha ki kéne választanom egy ledvencet akkor nem a cukisághoz viszonyítanék. Ahoz, hogy melyik állatfaj érdekel a leginkább és melyik az amelyet mindíg gyönyörűnek és érdekesnek látok. Nálam elég nehéz a döntés, mivel a legtöbb állatot én nem látom se csúnyának, se visszataszítónak. (De tényleg, bármit mondhattok) nagyon érdeklődöm azonban a mélytengeri lények iránt. De az összes kategóriában az összes állatot felsorolnám. De ha nagyon szeretné valaki, hogy csak válasszak ki EGY kedvencet akkor én a murénát mondom. Amikor ezt válaszolom sokan megborzongnak, vagy nem tudják miről beszélek. Anyám szerint a murénák ördögiek és undoríóak. Én el sem tudom képzelni, hogy hogy látja ezt. De én is szeretem a macskákat, egyszerűen gyönyörű lények! E mellett még rendkívül értelmesek és különlegesek. A kutyákat is szeretem, az emberszeretetük és egyaránt a szépségük miatt, a hangyák a csodálatos szervezetségük miatt, az összes madárfajt mérhetetlen gyönyörűségük és csodás repülő képességük miatt, a lovakat értelmük, szépségük és gorsaságuk miatt, a medúzákat a mizstikusságuk és furcsaságuk miatt, csak úgy mint a polipokat, az emberszabásúakat ember szerűségük miatt, a csigákat rendkívül érdekes testük miatt, a rágcsálókat aranyosságuk és apró méretük, érdekes életük miatt stb... csak hogy párat mondjak. Sajnis még nem nagyon találkoztam olyan emberrel magamon kívül aki tényleg minen állatot szeret. Pókot, csigát, férget, halat, rovart, emlőst, hüllőt...
2019. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#utolsó, a muréna irtó cuki szerintem, főleg a pettyezett * . *
2019. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!