Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha, , egy rokonom...

Mit tegyek ha, , egy rokonom ", szó szerint szaporító?

Figyelt kérdés

Hát a történet elég hosszú....

Egy közeli faluból a (sajnos) unokatesoim szaporítók !! Van nekik vagy 100 tengeri malac ( elég kicsi helyen ) és nyulakkal ugyan ugy ( csak belőlük megvan a 150 is) van nekik még : lovak , tehenek , vagy 6 macska , 3 kutya ....


Nekem is van vagy 6-8 fajta állatom , de Kizárólag TENYÉSZTŐTŐL, vagy mentettek.


Amugy erre akkor jöttem rá mikor mondták hogy van nekik , 2 felesleges kislány tengerimalac " es mikor óda mentem láttam a többit ( maid megszakadt a szívem) ( aszthittem csak ez a kettő van és ,,megunták öket ")

A kettő közül az egyiknek tiszta sebb volt a nyaka (egyenes állatorvoshoz vittük öket)


Mondtam nekik hogy ez nagyon nincs jól, de aztmondták ,,de mert csak eladjuk öket, neked is van pár állatod "

Megértem hé , de nekem kizárólag egyneműek és jó körülmények közöt tartom őket...



Ilyenekor mi a teendő? ( csak 14 vagyok és Romániába élek , ezért kérem nézek el a helyesírási hibákat)


2017. dec. 28. 18:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kétségbe vagyok esve , sajnálom azokat az állatokat !!!😓
2017. dec. 28. 18:18
 2/10 anonim válasza:
47%
Juj szegények, ha van rá pénzed szerintem vedd meg mind a 150-et.
2017. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tuti nem adnák :) :((((

Asztmondják jó pénzt csinálnak belőlük 😓

2017. dec. 28. 18:47
 4/10 anonim válasza:
100%
Névtelenül betelefonálsz a NAV-hoz, megadod a címet, kimennek, lecsukják őket az állatokról pedig gondoskodnak.
2017. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Vagy nem tudom hogy Romániában van-e NAV, ennyire nem értek hozzá, ha nincs akkor valami állatvédő szervezethez.
2017. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez véletlenül nem egy haszonállat gazdaság? A tengerimalacokat leszámítva, mert abból tényleg nem normális a 100. Csak mert van aki haszonállat tenyésztésből él, a nyulakat levágásra/leadásra nevelik és amíg normálisan vannak tartva és kielégítik az igényeiket addig ebbe nem igazán kéne belefolyni. Persze nem akarom védeni őket mert tényleg nem normális amit a tengerimalacokkal csinálnak ha sebesek meg kis helyen vannak, de a nyulakat valószínűleg húshaszonnal tartják.
2017. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát ők inkább eladják a nyulakat....

Max ha 1-2 hónapba megesznek 1-et...

2017. dec. 28. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:

De gondolom húsnak adják el nem?

Mert a boltba is kerül valahogy a nyúlhús, szoktam látni a városunkban is van nyúlszállítás, sok őstermelő adja le a nyulait, bár nem túl nagy bevétel van belőle.

2017. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem...mivel interneten hirdetik, piacra viszik öket... de már nagyon sok van nekik és nagyon rossz helyen tarva
2017. dec. 28. 19:27
 10/10 A kérdező kommentje:

Akárhogyis. Amig nem tudom mit fogok csinálni , tuti nem megyek hozzájuk.

Mivel vega vagyok és megláttam hogy tartják azokat az állatokat...maidnem rosszul lettem. És tuti nem tudnék mégegyszer velük beszélni vagy LÁTNI Őket 😡😡 egy életre megutáltam öket

2017. dec. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!