Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállat lenne nekem a...

Milyen kisállat lenne nekem a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Elég sok a szabad időm, de kicsi a kertem. Olyan állatot szeretnék, ami kötődik hozzám szóval nem olyat, mint pl egy hal. Remélem tudtok segíteni.

2018. febr. 4. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom hogy kisállatot írtál, de azért leírom a kutyát és cicát is, mert a kicsi kert nem feltétlenül zárja ki őket.


Kutyánál nem számít a kicsi kert, hiszen nem ott mozogja le magát (már ha nem pásztor kutyát akarsz mert nekik a nagy terület kell, ilyen a kuvasz, kaukázusi, komondor, káj, kangal stb) hanem a sétákon, így igazából a lakásban tartott kutya is szóba jöhet nálad. A cicánál úgy szintén, ott is ha lakásban tartod vagy csinálsz macskabiztos kerítést jó lehet. A nyuszi és tengerimalac is kötődik hozzád, de náluk mind a két fajt párban kell tartani és nagy helyen, nem az állatkereskedésekben általában kapható kis kalickákban.


Így, hogy nem adsz meg semmit hogy milyen igényt szeretnél azon kívül hogy ne hal legyen és kicsi a kerted nagyon nehéz válaszolni a kérdésedre.

2018. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, már így is sokat segítettél
2018. febr. 4. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlanám kilenc éves koromban kaptam az elsőt és imádtam. Csak sajnos rövid az élete.
2018. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!