Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség lenne? : D

Szerintetek hülyeség lenne? : D

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy kisebb (18 literes) akváriumba tennék földet, arra ilyen szebb mohákat, fadarabokat, köveket. És mondjuk még valami növényt.

Esetleg lehetne bele tenni valami állatot, gondolok itt kisebb csigára mondjuk.

Mert kint is olyan jól mutat az ilyen mohás hely, hülyeség lenne? :DDD



2018. febr. 11. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,terráriumnak hívják.Csigából pedig tutsz venni olyat nagyra meg nő,asszem afrikai.
2018. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*d :)
2018. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak ugye nagyon kicsi, ezért nem lehet benne gerinces állatot tartani, ilyen párás környezetben pedig nem nagyon él meg semmi, talán a csiga....:D
2018. febr. 11. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kis helyen nem lehet achát csigát tartani. A másik meg hogy nekik egy ilyen szépen beültetett növényes mohás terrárium nem a legjobb választás mégha nagyobb lenne is, mert durván összedzsuváznak mindent az akváriumban.


Egyébként az ilyen kis akváriumok pont erre valóak lennének, végre valaki aki nem minden áron halat akar bele rakni. Egy jó erős fényű lámpát lehet fölé szerelni, jó minőségű föld és nagy páratartalom (célszerű lefedni) és nagyon kreatív kis dekoráció tud lenni.

2018. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én floráriumot csinálnék belőle. Moha, tőzeg meg egy vénusz légycsapója növény.
2018. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lehet.
2018. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú , ez se rossz ötlet!!

Úgy is akartam egy húsevő növényt már régóta!:DDD

2018. febr. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!