Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc állatod ÉS MIÉRT?

Mi a kedvenc állatod ÉS MIÉRT?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Minden állatot nagyon szeretek, kivéve a háziszárnyasokat (félek tőlük). A sast a tekintélye, szépsége, kecsessége miatt. A kutyát hűsége, végtelen szeretete, és odaadása miatt. A medvét azért szeretem, mert tipikus vadállat. Nagyobb a mancsa mint a kezem.

Minden állatnak megvan a maga szépsége. Főleg vadon élőnek. Belőlük nem nevelték ki a vadállatot.

Hidd el, nincs jobb érzés amikor Pl. egy gólya vagy ölyv kirepül a kezeid közül.

2018. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
2. vagyok, apum madarakkal és medvekkel is foglalkozik háziállatok mellett, szoval ebben nottem fel. 😃
2018. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Macska, kutya.

5 macska es 1 kutya boldogit. Bearanyozzak a napjaimat, ha ugy erzem nincs aki megert, nekik elmondhatom, de ha meg nem is ertik, meghallgatnak. Minden titkomat tudjak :D ha azt latjak hogy szomoru vagyok, odajonnek, a macskak hozzambujnak, a kutyusom nyalogat.

2018. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyíkfélék és a halak
2018. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nincs olyan mint kedvenc állatom. Mindegyiket szánom tisztelem és szeretem. De ettől még nem vagyok vega.
2018. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az összes nagymacska mert, szépek erősek, ritkák,okosak
2018. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A varangyokon kívül szinte minden állatot szeretek. Okát adni nem tudom, de már gyermekkorom óta így van. 50 évvel ezelőtt még olyan is előfordult, hogy a honvédséggel kerestettek, mert eltévedtem az erdőben. (Azóta is gyatra a tájékozódóképességem.)
2018. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Macska, mert puha, játékosak, cukik.
2020. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!