Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Használja vagy használta már...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Használja vagy használta már valaki ezt az ultrahangos rágcsálóriasztót?

Figyelt kérdés

[link]


Egy kicsit sokallom az árát, de más riasztók is hasonló árban vannak, és mindenféle jót írnak róla.

Főleg erről a fajtáról:

[link]

Ez is árban ugyanott van, de lehet, hogy a "vadalarm" jobb mint ez a második riasztó.


Én főleg nem a szomszéd macskáit szeretném elriasztani, hanem a rágcsálókat.


És ez a fajta?

[link]

Már az zavaró tényező, hogy pénzvisszafizetési garancia van rá!

Ha valami nagyon jó, akkor miért kell (esetleg) visszaadni, (és visszafizetik az árát)?


Köszi a válaszokat!



#ultrahang #rágcsálóriasztót
2018. febr. 26. 09:10
 1/2 anonim válasza:
100%
Én a tv shop - ból rendeltem meg a rágcsálóriasztót. Elvileg elriasztja a pókokat , rovarokat és rágcsálókat. Nagy vicc az egész. Sem az egereket nem riasztotta el , sem a rovarokat , olyannyira hogy egy kaszáspók körbe is szőtte és odatanyázott.
2018. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Hasonlókat mondanak mások is.

Sajnálom, hogy becsapják az embereket mindenféle "okos" "nagyon jó" és drága kütyükkel!

Azt hiszem nem fogok venni.

Csak akkor vettem volna meg, ha nagyon hatásos készülék lenne, és évekig jól működne.


Sajnálom, hogy neked sem sikerült egy tökéletes riasztót venni. Tudom, tökéletes nincs, de legalább bevált volna.

Üdv!

2018. febr. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!