Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állataitok vannak/volta...

Milyen állataitok vannak/voltak eddig?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 5. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben voltak macskáink, jelenleg 3 van, volt 2 kutyánk (ők öregségben meghaltak), volt 3 akváriumom édesvízi halakkal, volt 3 hörcsögöm, átmenetileg gondoztam 2 törpenyuszit és van egy kanárim :)
2018. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem kutyáim, macskáim, nyulaim, hörcsögeim és halaim voltak. 😊
2018. márc. 5. 14:18
 3/17 Metionin ***** válasza:

Kutya, macska, halak, papagáj, hörcsög, nyúl (mondjuk az leadásra de kiskoromban sokat nyusziztam) és madárpók.

Jelenleg csak a szüleimnél van 1 kutya és 1 macska, saját állatot most egy jó ideig nem tudok vállalni mert otthonról elköltöztem de saját házam még nincs.

2018. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kutya,macska,hörcsög,halak,tengerimalac,nyúl,papagáj,teknős
2018. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még a válaszok.
2018. márc. 5. 14:42
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Még érdekesebb lenne nevekkel :D


Sándor, Lujzi, Frici, Rusty, Csita, Mázli, Letti, Bélus... :D találjátok ki milyen állatok :D

2018. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy 3 éves német juhász kan (Rex)

Egy 3 éves shit-zhu kan (Vipó)

Egy 6 éves ivartalanitot perzsa cica kandur volt (Tigris)

Egy 2 éves ivartalanitott kosorrú törpenyúl nőstény volt(kókusz)

Egy 1 éves ivartalanitott kosorrú törpenyűl nőstény volt (Happy)

Egy fél éves fiu oroszlánfejű törpenyúl (Műzli)

2 teknős 2 lány az eggyik nagyon nagy a másik olyan tenyér méretű.a nagyon nagy ékszer teki a kicsi kinai csikosnyakú teki.

volt még egy beagle kutyánk (harcos) őt megölték :( egyik este átugrot a szomszéd 2 pitbulja és megfolytották a rendőröket kellet kihivni hogy leszedjék róla az állatorvos már nem tudta megmenteni :(

Amikor kicsi voltam még volt 2 kutyánk egy barna Morzsi szuka volt és keverék és egy kan puli féle keverék rájuk már nem nagyon emlékszem.


lesz még 2 bettám és 2 zebrapintyem meg lehet 1 golden retriverem :D

2018. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Születésemtől 6 éves koromig volt 4 macskánk (nőstény, Bundi + 3 kölyke, Garfield, Kormi, Huncut), akik odaszoktak hozzánk.

Ezután elköltöztünk, őket nem tudtuk magunkkal vinni, de naponta visszajártunk hozzájuk.

9 éves koromban kaptam keresztanyuméktól egy kandúr cicát, Marcit, és 11 éves voltam, mikor az utcáról befogadtunk egy kutyust (Pami, idén lesz 9 éves). Marci sajnos 4 évesen hirtelen beteg lett, és pár nap alatt itt hagyott minket. Utána nem sokkal egy nagyon fiatal, de vemhes cica tévedt be hozzánk, 1-2 héten belül le is fialt, 4 kölyke lett, akikre volt gazdijelölt is, de idő előtt lemérgezte őket a szomszéd...


Ekkor volt egy hatalmas fordulópont, csak Pami volt évekig, én pedig közben beálltam az állatvédők soraiba. 2 éve októberben utcáról befogadtam egy cicát, Juliskát, korábbi esetekből tanulva szinte azonnal vittem ivartalaníttatni, illetve kizárólag benti cica. Van még 2 mentett nyuszim is, egyiket levágás elől hoztam el, másikat a nyúlmentéstől fogadtam örökbe.

Most ők négyen vannak nekem, mint állandó állatkák, Pami, Juliska, és a két nyuszi, Kávé és Lacika.

Közben ideiglenesen hozzám kerülek kutyusok, volt egy chip nélküli beagle-mix, aki babéziásan tévedt a házunk elé, és nincs egy hete, hogy a szomszéd által utcára kicsukott szukát (aznap sikerült is párzania...) magamhoz vettem, de már állatvédőknél van.

2018. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Jelenleg van: egy 10 éves Német Juhász,

9 éves Törpespicc keverék,

13 éves fekete házi macska,

1,5 éves vörös házi macska,

4 díszhal,

0,5 éves törpedisznó,

1,5 éves dzsungáriai törpehörcsög,

9 éves oroszlánfejű,kosorrú törpenyúl


Volt: vörös-fehér 3 éves házi macska (megmérgezték :/

teknőc tarka 2 éves házi macska (mérgezés...)

cirmos 1 éves házi macska (eltűnt)

2 éves fekete-fehér 1 éves házi macska (elütötték)

13 éves vörös fülű ékszerteknős (elaludt)

1 éves dzsungáriai törpehörcsög (baleset,felmászott a ketrece tetejére,ahonnan leesett a háza tetejére,ahol beverte a fejét)

6 éves tengerimalac (elaludt)

És még 8-10 díszhal :)

2018. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Volt: 1 cirmos perzsamacska

Sziámi harcoshal

Aranyhalak

Vadas axolotl(a fehérrel élt, de egyszer hiába kezeltük--merthogy lebetegedett--meghalt)

dzsungáriai törpehörcsögből 3

tűzhasú gőte

trópusi díszhalak

vörös lógófülű törpenyúl

2-2 leopárdgekkó külön-külön

párduckaméleon

zöld anolisz


Most vannak: 1 db zöld leguán(Igi)

1 db szakállas agáma(Susu)

2 db leopárdgekkó(Rómeó és Júlia)

2 db madagaszkári nappali gekkó(Mic és Mac)

2 db axolotl(fehér: Axi, sárga: Goldi)

trópusi halak 2 külön akváriumba

aranyhalak

oroszlánfejű törpenyúl(Molly)

Szíriai aranyhörcsög(Buci)

2018. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!