Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tegnap mentettem az auchan...

Gigike86 kérdése:

Tegnap mentettem az auchan parkolojaban egy hatalmas barna, szoros hernyot, akkora mint a gyurus ujjam. Elvileg barna erdely hernyo lenne?

Figyelt kérdés

Tettem be neki finomra morzsolt foldet, meg minden fele novenyt amit talaltam a kertben hatha valamelyik pont a kedvence, de elegge alvosan pihen csak. Nem tudja veletlenul valaki, hogy milyen pillango lesz O? Mit szeret enni? Esetleg foldbe bujva babozodik be?


Ezen az oldalon lefele gorgetve a 6.-ik kepen van O, rakattintva a kepre eleg szepen mutatja a szineit, feketes, barnas, feheres szorokkel: [link]



2018. márc. 12. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mirelit málnát még csak-csak tudsz venni, de honnan szedsz málnalevelet?

Én is ezer pacsit küldök az emberségedért (kár, hogy kérdezőként nem lehet értékelni téged) de szerintem is jobb lenne neki valahol a kertben.

Vagy nem, ... ki tudja!

Remélem nem pusztul el a kis harcos!:)

2018. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!