Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Adott egy 12 négyzetméteres...

Adott egy 12 négyzetméteres kennel. Milyen állatot lehetne beleköltöztetni?

Figyelt kérdés
A kutyánknak készült, de ő már nem használja, csak a háza és a kis pancsoló medencéje van benne, de azokat ki lehet hozni. Közepesen nagy rácsok vannak rajta, de azt is be lehet még hálózni, hogy ne tudjon rajta semmi kijönni. Fedett. Elgondolkodtam rajta, hogy oda csinálhatnánk egy kis odút, és vehetnénk valamilyen állatot. Én gondoltam madárra (gerlére, papagájra) vagy nyúlra, esetleg tengeri malacra. Természetesen alapos utánaolvasással és a jövevények érkezése előtt tájékozódással. És valószínűleg jövő tavaszra. Természetesen a kennel szükségszerűen át lenne alakítva.

2018. márc. 15. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Milyen fajta állatot szeretnél? Rágcsálót, vagy valami tollasat? Vannak olyan macskák, akiknek "kell" külső kifutó, pl a bengáliknak, maine coon-oknak, na meg a kíváncsi természetű házimacskáknak is. De nagyobb teknősöket is szoktak tartani kennelben.

Mennyit szeretnél vele/velük törődni?

2018. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megfordult a fejemben az ötlet, hogy akár lehetne. Minden állatot szeretek, szóval nem kikötés, hogy tollas vagy rágcsáló legyen, de teknősöknek kétlem, hogy megfelelő lenne. Egy hatalmas fa árnyékában van.

A macska is felejtős, a kutya nem tűri meg.

Foglalkozni szívesen foglalkozok velük a kutya mellett, elég sok szabadidőm van, szívesen töltöm azt a szabadban. Igazából a madarak vagy a tengerimalac-nyúl kombó felé húz a szívem, de érdekel, hogy milyen más lehetőségek vannak még.

2018. márc. 15. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a 12m^2-esnek alapterülete 8×1,5m, akkor ideális egy Boa Constrictornak.
2018. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha bevállalós vagy, akár egyszerre lehetnek nyulak, tengerimalacok és még papagájok, gerlék is a kennelben. Ezek az állatok megvannak együtt, a nyulak, tengerimalacok még igénylik is a társaságot. Papagájokból, pintyfélékből is vannak, akik párokban szeretnek lenni.

Én nagyon szeretem a degukat, valószínűleg kb 6 lenne abban a kennelben :)

2018. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes kérdés. Viszont tengerimalacot és nyulat nem szabad együtt tartani. Persze ha egy sima hálóval elválasztod középen, simán mehet mind a kettő, de azt tudni kell, hogy nyúlnak és malacnak is télen fűtött hely kell.

A hely egyébként nagy. Nagyobb állatra gondoltál esetleg? Kecske, miniló / póni, törpemalac? Mind aranyosak és okosak. Óriás nyúl?

2018. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4x3 méteres, egyszerre azért nem szeretném őket.
2018. márc. 15. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A nyulaknak, egyéb rágcsálóknak pl jó lenne egy kis magaslat, így széppé és izgalmassá teheted mászókákkal a kennelt.
2018. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mókusoknak tökéletes.
2018. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!