Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy írtsam ki a tetveket...

Erika Dobó kérdése:

Hogy írtsam ki a tetveket házilag?

Figyelt kérdés
Én kb három hónapja próbálom kiirtani őket de nem megy mindig vissza jönnek a hajam mellig érő és nehéz belőle kiszedni a serkéket
2018. márc. 28. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbálkozz!

A patikában vegyél megfelelő folyadékot, azzal hatásos lesz irtásod!

2018. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát pedig ki kell, mind egy szálig! Nem kifogás, hogy nehéz kiszedni. Akkor nehezen szeded ki, illetve szedeted ki egy rokonnal, baráttal. Ez rengeteg órás türelemjáték több fordulóban. A hajadat le kell vágni, akármennyire is szeretnél hosszút, most ez van. Majd visszanő. Inkább a rövid haj, mint a tetvek életed végéig amellett, hogy közegészségügyi veszélyt jelentesz, bárkire ráragaszthatod őket, különös tekintettel azokra, akikkel együtt élsz. Nem visszajönnek, hanem el se mentek. A serkék kikelnek. Ha levágod, egyrészt a serkék felétől megszabadulsz, kidobod őket, másrészt könnyebb a többit a kevesebb hajban megtalálni és könnyebb a rövid hajon végighúzva kiszedni. Ez van, ha tetszik, ha nem.
2018. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan veszett drága a gyógyszer rá hogy házilag akard kiirtani őket. És tényleg vágasd le a hajad, amíg nem agy tiszta, addig folyamatosan fertőzöd a környezetedet a tetvekkel.
2018. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek vettem 2 féle sampont is remélem sikerülni fog és a hajamon gondolkoztam hogy levágjam-e de én nagyon sajnálnám bár ha ez lenne az utolsó megoldás hogy megszabaduljak tőlük akkor levágatom
2018. márc. 28. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, a levágATás az nehéz lesz, mert a fodrász úgy fogja elhajítani az ollót, ahogy szembefut vele az első hatlábú, hogy beleáll az ajtóba. Ezt otthon kell levágni és 1000%-osan tetűmentesen a fodrászhoz menni a frizuráért! A fodrász nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy egy kóbor tetű megfertőzze a kuncsaftjait.
2018. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sampon kell, hanem patikaszer!!
2018. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem egyszer voltam már a helyzetedben, de egyszer sem lett levágva miatta a hajam, mert nem hagytam.


Vegyél rá valami szert, mert nélküle nem megy. Vannak olyan csomagok, amikben van egy kis fésű, nagyon szűk fogakkal. Bekened a fejed a cuccal, majd addig fésülöd a hajad, míg ki nem jönnek. Az ágyneműd cseréld ki, mert lehetnek ott is peték, akár kifejlett tetvek. Mindent moss ki.

A hajadból kifésült mindent nyomd szét. Tudom hogy undorítónak hangzik, de ha már tényleg annyira rosszul vagy tőlük, élvezni fogod hogy megölöd a kis szemeteket.

Ezeket addig ismételd amíg el nem tűntek az életedből.

2018. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!