Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állattól kaphat a...

Milyen állattól kaphat a legtöbb szeretetet az ember?

Figyelt kérdés
Elsőnek gondolom, legtöbben a kutyákat hoznák fel, de most rajta kívül gondolkozzunk. Vélemények, tapasztalatok, bármi. :)
2018. ápr. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Lovak, vadászgörények, intelligensebb madarak, de pl disznók is, és ugyan nem kifejezetten általános de macskák közt is vannak olyan egyedek, és olyan fajták amik nagyon ragaszkodnak a gazdájukhoz, ahogyan kisebb rágcsálóknál is pl nyuszi, patkány szintén kialakulhat kötelék.
2018. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Kutyus
2018. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen a macskák, nagyon kedvesek, és szeretetre méltóak. Megérzik, ha rossz kedved van és odabújnak hozzád.
2018. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem feltétlenül fajtól, hanem egyedtől függ. Nekünk volt pl olyan kutyánk, aki nem igazán jött oda hozzánk (sose bántottuk, semmi rossz élménye nem volt az emberekkel, egyszerűen kicsit antiszoc volt, a másik kutyánkat se igazán komálta, ahogy a többi kutyust se), viszont egyszer hozzám került egy verébfióka, aki akkor kezdett tollasodni, konkrétan én neveltem fel. Sosem engedhettük vissza a természetbe, mert neurológiai problémái voltak, nem volt rendben a tájékozódása, mindennek nekicsappant, nem tudott landolni, és néha rohamok jöttek rá. Viszont a kis tollgombócot le sem tudtam vakarni magamról, állandóan rajtam ült és a hajamat csipegette.
2018. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Férfi megérzi ha ideges vagy és még jobban el kezd idegesíteni

És egy olyan faj amit imád az összes nő minden negatívum ellenére :D

2018. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!