Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi annak a mentális betegségne...

D_zoli kérdése:

Mi annak a mentális betegségnek a neve amikor egy ember szeret egy állattal (pl kutyával, macskával stb) egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez mentális betegség? Csak mert akkor az állattartók fele pszichiátriai ellátásra szorul, mert a legtöbbünk szivesen alszik a cicájával kutyájával, köztük én is.
2018. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nem betegség
2018. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, nincs ilyen mentális betegség. :D Nagyon sok ember (köztük én is) egy ágyban alszok a kutyával/macskával, a kutya mindig az ágy végénél alszik, a macskák meg a takarón, vagy mellettem valahol. Ez nem betegség.
2018. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na erre én is kíváncsi vagyok.

Ha valaki tudja a választ, ne tartsa magában. Én is szenvedek ebben a súlyos mentális betegségben :)

2018. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Ó jaj. Valaki tud egy jó szakembert ajánlani? :O

Én két, darabonként több mint 30 kilós kutyával alszom egy ágyban.

Készíthetem a muszájdzsekit. :/

2018. ápr. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Én egyetértek a kérdezővel abban, hogy az állat nem való az ágyba. (Két benti macskám, egy kinti-benti kutyám van, de az ágy mindnek tabu.)
2018. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neve, mivel ez nem mentális betegség.
2018. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerinten a kérdező arra gondolt hogy ember és állat közösülés mert ez viszont már nem normális.zoophilia ennek a neve
2018. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, (bocs az off-ért) jól kitoltál velem. Sosem hallottam még a "muszájdzseki" kifejezést, de olyan váratlanul ért és úgy röhögtem, hogy végigköptem kávéval a klaviatúrát :D Köszi a vidám reggelt :)
2018. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen, 9-es! :D Örülök, hogy szereztem néhány kellemes pillanatot, a klaviatúráért pedig elnézést kérek. :D
2018. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!