Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a virtuális állatok...

Szeretitek a virtuális állatokat? Ha igen milyen van vagy lenne nektek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem az élő állatokat. De ha már virtuális kellene, akkor tuti, hogy valamilyen veszélyes állatot tartanék Pl: Krokodil, T-REX, Alien ..stb.

XD

2010. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is inkább valódi állat párti vagyok. Imádom a cicákat, kisrágcsálókat meg majdnem mindent.

De ha ilyenre gondolsz, akkor van egy tevém a teveclubon, sőt még egy bocim is van egy másik oldalon :D

2010. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

engem egy boltban kipróbálásra kitett virtuális kiscica kenyerezett le, véletlenül mentem el előtte és elkezdett felugrálni, felmászni a lábamon, reflexből lehajoltam megsimogatni, aztán olyan hülye érzés volt, h haza akartam vinni, mikor nem is létezik. Legközelebb egy ronda sörényes majom volt ugyanott, az gáz volt.

de soha nem hoznék itthonra ilyet, van kutyánk, macskánk, madarunk, kisrágcsáló többféle és ha már ezt is gépesítjük, nem marad más kapcsolat a való világgal.

Gáz, h már neten zajlanak az emberi kapcsolatok, ezért menekülnek sokan az állatokhoz, nem kéne ezt is virtualizálni.

2010. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az élőkre szavazom,van is két kutyám meg egy vízitekim.Viszont virtuális is van:egy teve a teveclubban meg 28 kutya az ebneveldében(azért ilyen sok,mert kiskutyák is születtek nálam).:)
2010. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én imádom az állatokat, van egy vizslám és egy maffiózó macskám. A virtuális állaton akkor merengtem el amiokr kaptam játékokat a mobilomra és volt köztük kiscicás meg kutyás is. Azóta tartok egy virtuális katicát.

Láttam, hogy másoknak van facsemetéjük és traktoruk. Az van valakinek? Milyen az?

2010. máj. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!