Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnátok törpenyus...

Melyik nevet adnátok törpenyuszinak?

Figyelt kérdés

Nem soká lesz egy hím, barnás/ krémes színű törpenyuszink.

Van egy listánk de nem tudjuk melyik nevet viselje majd.

Ezek közül nektek melyik tetszik? Esetleg ha más frappáns, aranyos nevet tudtok várom szeretettel. :)


Bajusz

Csipesz

Drazsé

Dönci

Dugó

Füli

Hiszti

Lucifer

Zsebi

Zsömle

Sheldon



2018. ápr. 23. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem majd akkor fogod érezni, hogy melyik a megfelelő név ha meglátod. Tudnk fogod, hogy melyik illik hozzá 😊

De nekem ezek közül a Zsebi tetszik legjobban, de a Sheldon is bejön (Agymenők miatt🙄)

Még a Pufi és Bojti jutott eszembe mert olyan kis nyuszinak való nevek, de majd ti eldöntitek 🙂

2018. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nyuszik van 6 éve nyugszik volt m~g egy nyuszik aki sajnos már nem él aki már nem él ivaros bak volt Bandi volt a neve a mostaninál az ivartalanított Sziámi nőstények kókusz a szintén ivartalanított kék nőstények éj Happy a még ivaros bakomnak Műzli. Ha bármi kérdésed van a nyuszikkal kapcsolatban írj rám bármiben szívesen segítek. (egyedül nem tartunk nyuszit akár depressziós is lehet ha sokáig van egyedül nyuszitárs nélkül)
2018. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyémet úgy hívják: Cuki!

De a Füli és a Dugó bejön!

2018. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az enyémet salátának hívják! Gyakran viccelődnek a nevén, de nem az a lényeg hogy más mit mond, mert majd meg fogod érezni mi a tökéletes név...
2018. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én nyuszimnak is adtunk nevet vala, de mostmár hivatalosan is "Nyuszka" a neve.

Nem tűnik kreatívnak, de tökéletesen illik rá.

2019. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a bajusz és a csipesz tetszik
2019. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiszti és Lucifer bejön, nekem a másfél éves ivartalanított baknyulam neve Frédi



20/nő

2019. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!