Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Dunaújvárosban vagy a környéké...

Dunaújvárosban vagy a környékén van olyan állatorvos, aki szokott végezni mesterséges termékenyítést kutyáknál? Neten keresgélve nem találtam semmi infót, hátha ezt olvassa valaki, aki tudja a választ.

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak Budapesten ismerek olyan dokit, aki szerintem végez ilyesmit és ért ehhez.
2018. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy ezt a módot választod? Elég ritka hogy kutyáknál ilyesmit csinálnak, ez inkább a haszonállatokra jellemző így érdekel hogy miért emellett döntesz.
2018. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan ritka azért, pl fagyasztott spermából szoktak csinálni :) Budapesten én is tudok ilyen dokit, illetve a lakóhelyem környékén is, de dunaújvárosi doki kellene. Vannak olyan kan kutyák (az én fajtámban biztosan), akik kissé ügyetlenek, és az enyémnek tapasztalata se nagyon van. Némi segítséggel, sok próbálkozással össze lehet hozni természetes úton is, de végső megoldásként ott a mesterséges, illetve azzal egyszerűbb/gyorsabb/tutibb.
2018. jún. 16. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a kennelneved, milyen eredményekkel rendelkezik a kutyád hogy megér ennyi vesződséget egy alom összehozása?
2018. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, egy világot megváltó okoska, már vártam... A kutyám mindenféle szűrési eredménnyel, tenyészszemlével és sok-sok kiállítási győzelemmel rendelkezik, kennelnevük pedig a szukák tulajdonosainak van. És képzeld, a tenyésztés sok vesződséggel jár.
2018. jún. 26. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, mitől vagyok világot megváltó okoska hogy meg merem kérdezni mi az a kutya és fajta ami megéri azt hogy mesterséges megtermékenyítéssel szeretnéd továbbadni a génjeit úgy, hogy ez kutyáknál nem jellemző annyira. Szimpla kíváncsiság, itt most te voltál a bunkó már bocsánat. Kutyáknál azért ritka hogy a kanok nem tudnak rendesen fedezni, ezért érdekelt hogy m ilyen ez a kan hogy ennyit megér. Tisztában vagyok vele hogy a tenyésztés nem abból áll hogy két kutyát egymásra raknak.
2018. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, eleget trollkodtál és offoltál már itt, kérem, hogy innentől csak olyan írjon, aki tudja a kérdésre a választ, mert nincs se kedvem, se időm hülyeségeket olvasgatni. Neked pedig türelmesen és kedvesen ismét leírom, hogy nem, egyáltalán nem ritka, csak te nem vagy elég tájékozott. A tapasztalatlan, későn tenyésztésbe vont kanok bénázhatnak, sőt, vannak olyan több szempontból is kiemelkedő, népszerű kanok, akik egész életükben mesterségesen fedeztek, és bizony megérte a "vesződség", mert csodálatos utódaik lettek. Az elmúlt évtizedek tenyésztőit kellene megkérdezni, hogy manapság miért tart ott minden kutyafajta, ahol, nekünk abból kell gazdálkodni, ami jelenleg van. Nekem is van egy kutyám, aki külsőleg, egészségileg, karakterben és ösztönben is kiemelkedő, csodálatos kutya, sok rajongója is van szerte a világon, és bizony tovább akarjuk vinni a génjeit. És bizony én is akarok Tőle utódot, Tőle és senki mástól. Ha ez esetleg némi "vesződséggel" fog járni, az sem gond, mert nekem, nekünk MEGÉRI. Neked pedig amúgy semmi közöd hozzá, és bizony bunkó dolog kéretlenül beleszólni mások dolgába (pláne ilyen szemrehányó, kötözködő stílusban), valamint számon kérni vadidegen emberek döntéseit. Számomra döbbenetes, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak az interneten, és hogy mennyire ráérnek mindenhol okoskodni.
2018. jún. 28. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, nincs, embereknél is gáz. Be kellene tiltani minden ilyen baromságot.
2020. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Te lehet, hogy tovább akarod vinni, de a természet ezt másképp gondolja, remélem, egyszer már valaki leállítja a tenyésztésnek nevezett elmebeteg baromságot, de úgy világszinten, így sem te, sem a hozzád hasonlók nem pöffeszkedhetnek a szakértő szerepében, mivel az egész téma, amiben szakértenek, hányadékkeltő.
2020. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!