Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha véletlen...

Mi van akkor ha véletlen agyon nyomtam két apró bébi házi pókot?

Figyelt kérdés

Más oldalakon láttam hogy ha az emberre pók ereszkedik akkor az pénzt vagy vendéget hoz a házhoz.. Nos én azt hittem hogy szúnyog ami a hátamon van két helyen is és véletlen agyon csaptam a kisebbet, a picivel nagyobbat félve vettem le a hátamról az nem biztos hogy meghalt, de lehetséges.. Ilyenkor balszerencse ér vagy mi történik? Mivel azt olvastam más oldalakon hogy ha agyon ütünk egy pókot akkor az balszerencse, de akkor mi van ha nem szánt szándékkal hanem véletlen?? Én védem a pókokat és nem is bántottam volna ha nem azt hittem volna hogy szúnyog van a hátamon.. :/

Bocsi ha rossz helyre nyitottam a topicot!



2018. jún. 27. 04:35
 1/1 anonim válasza:
93%
Tulajdonképpen sokan azt mondjánk hogy szerencsét hoz, sokan hogy semmi köze hozzá. Szerintem ez attól függ, hogy hiszel e benne vagy nem.
2018. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!