Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az embereket lehet ivartalanít...

Az embereket lehet ivartalanítani?

Figyelt kérdés

Hát igazából ez úgy merült fel bennem hogy a macskát lehet.Akkor a szomszéd nénit is lehet?

Ezt azért gondolom mert rengetek macskája van.

21/F



2018. júl. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Lehet. De nincs olyan orvos, aki elvállalja, hacsak nem szükséges eü. okokból. Olvastam egyszer egy cikket, hogy egy nő 4 évig harcolt azért, hogy "ivartalanítsák", mert nem akart gyereket.


Magamból kiindulva én sem akarok gyereket, és PCO szindrómám is van, ami nem kicsit megkeseríti az életemet, 3 éve majdnem napi szinten görcsölök és nincs mensim. Gyógyszer nem ér semmit, műtéteim voltak, többször, viccből, vagy már komolyan mondtam az orvosomnak, hogy távolítsák el a petefészkeimet, így is kevés az esélye, hogy lehet gyerekem, nem is akarok, és nem szenvednék tovább, de nem vállalja el...

2018. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, mint fizikálisan, lehet, mint morálisan, vagy mint törvényesen, vagy pontosan minek foglalkozol negyed tízkor a szomszéd nénivel?
2018. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, kollégám "el van kötve", tehát nem lehet hivatalosan gyereke, ennek ellenére volt már méhen kívüli terhessége a műtét után is.
2018. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!