Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem azokat az emberek...

Nem szeretem azokat az embereket akik nem szeretik az állatokat, vagy épp utálják. Sőt megvetem őket. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vagyok vele. Szerintem sokat elárul az emberről,ha gyűlöli az állatokat,és/vagy a természetet.
2013. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is így vagyok vele nekem mindenem az állataim. :)
2013. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Őszinte leszek, én sem szeretem azokat az embereket, akik nem szeretik az állatokat. De ez igazán felnőttkoromban alakult már ki. Azóta tudom, hogy azok sem szeretik őket, akik otthon tartják. Az állatszerető ember a szabad állatokat szereti és csodálja. A szeretet nem egyenlő az állandó vakargatással.
2013. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 forgital válasza:
88%
Üdv a klubban! :)
2013. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%
Szerintem ez a normális hozzáállás. :)
2013. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
47%
Az állatok élőlények. Én sem értem azokat az embereket, akik nem szeretik az élőlények egy csoportját, akár az állatokat, akár a virágokat stb. De azt még nem tartom állatszerető embernek, aki a pici bérházi lakásában tart mondjuk kutyát vagy macskát, nyalja,falja, vakargatja, de nem tud megfelelő körülményeket biztosítani, nem sétál vele eleget stb. Akkor vagyok állatszerető, ha az általam gondozott állattal azt teszem, ami neki a legjobb, nem pedig ami nekem tetszik. Ezért én nem fogok kalitkában madarat tartani. De kutyát az udvaron igen. Az állatkertbe elmegyek a gyerekeimmel. Sok ismeretterjesztő könyvük van, melyekből sokmindent tanulhatnak az állatokról. A gyerekek ösztönösen szeretik az állatokat.
2013. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szekihu válasza:
65%

Én azt gondolom erről, hogy fogadd el, hogy vannak másként gondolkodók. Lehet, hogy mások meg épp azt nem szeretik, ha valaki (most épp Te) ezen egy tulajdonság alapján ítél meg egy másik embert.

(Hozzáteszem: én szeretem az állatokat.)

2013. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vall érett gondolkodásra, mert ez azt jelenti, hogy nem vagy képes elfogadni azokat az embereket akik másképp gondolkodnak mint te. Én magam szeretem az állatokat a szó összes értelmében. Szeretem őket nézegetni és szeretem megenni is, azokat amelyek fogyasztásra valók. De nem tartok állatot, nem teszem ki annak, hogy az én kényem kedvére élje az életét, akkor végezze a dolgát mikor én akarom, akkor egyen mikor tőlem kap... stb. Az állatok szeretete nem abban merül ki, hogy egy hörcsögöt terráriumban tartva etetgetsz, vagy egy kutyát pórázon vezetsz és apportírozol, SOHA nem tenne ilyet a természetes közegében... DE nem vetem meg, és nincs bajom azzal aki azt vallja nem szereti az állatokat. Attól még lehet jó ember. Attól még segíthet rajtad, ha bajba kerülsz. Mit szólnál ahhoz, ha eltörne a lábad, és a mentősről aki segített rajtad kiderülne, hogy nem szereti az állatokat. Megvetnéd, azok után, hogy segített rajtad? Az más tészta hogy bántja, szándékosan árt az állatnak.
2013. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én eddig azt tapasztaltam, aki nem szereti az állatokat, a természte is mogorva, durva, cseppet sem érző lény. Csak a felszín érdekli, a materiális világ, a pénz, a hatalom, a fizikai szemmel látható, olykor nagyon felesleges dolgok. A kutya tartása nem egyelő a pórázzal a feladatokkal, a kertbe zárással, mivel a farkastól származnak, ott is vannak szabályok a falkában, ha jól csinálod a kutyatartást, olyan, mintha a falka tagja lenne, mintha a természetben élne...

Azzal sem értek egyet, hogy aki állatot tart, az nem egyenlő a szeretettel, mert az állat ki van szakítva a természetes közegből. Egyrészt ezek az állatok, már tenyésztettek, másrész bár az ösztönök megmaradtak, egy ember képes az igényeit kielégíteni, akárcsak a szabadban, egy dolog különbözik, nincs kiszolgáltatva. Másrészt, a természetbe ha elengednénk egy tenyésztett álatot bizonyára nem maradna életben, mivel nem ott született, másabb a genetkája, nincs hozzászokva a rejtőzködéshez, az időjáráshoz, ahhoz hogy maga szerezze meg az élelmét.

Szóval, aki azért nem tart állatot, mert az hozza fel , hogy a szabadban sokkal jobb nekik, ezt a kifogást leromboltuk.

2013. ápr. 8. 10:40
 10/10 anonim válasza:
0%
Milyen nagy guruk is irogatnak ide..
2013. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!