Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen törpemalaca van?...

Kinek milyen törpemalaca van? (Vietnami, Müncheni, stb. ) És hol vette? Nagyon szeretnék egy törpemalacot, de neten azért nem sok infó van.

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 22:45
 1/5 Enoid ***** válasza:

Szia.


Nekem vietnàmi van tèrdig èrnek :-) nem tudom az törpe-e. Szelidek, jofejek de nekem gazdasàgi. 21 kicsim van most :-) . Balatonfűzfő

2018. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minneszotai törpepocánk van.

Háztól vettük Szeged mellől, de a monori börzére is szoktak kijárni. Épp vannak náluk babák.

Egy kis tünemény 😊

2018. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2-es valaszoló, a ti Mineszotai malacotok mekkorára nőtt meg és milyen a természete? Mert kucsit attól félek hogy mivel magyarországon a törpemalac tartása nem valamu elterjedt átvernek és a bérházban megnő majd ilyen 100kg kocává.
2018. júl. 13. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Megadhatom a tenyésztő nevét priviben, ha szeretnéd.

egy ismerősünknél van a mi malacunk tesója, eggyel korábbi alomból.

Ő a Rudi, most 1 éves, kb 10 kg, labszár középig ér. Hallgat a nevére, behívhat, tud ülni és egyebeket.

A mi pocánk Mátyás, még csak fél éves. Ő is hallgat a nevére, barátságos, behívható stb.

Mi egy kisváros peremén élünk, így közelről is találkoztam már házisertésekkel. Jellemben a törpepocák sokkal inkább hasonlítanak egy kutya és egy macska keverékére, mintsem a házidisznókra.

Igényli a társaságot, imád bohóckodni, bújós, könnyen tanítható, okos állatka. Nagyon gyorsan megszelídült, ragaszkodóvá vált.

A szülőket is megnéztük, mikor elhoztuk őt. A kan kb térdig ért, a koca kisebb volt nála.

2018. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat☺ sajnos most még nem tudnám befogadni, mert nincsen saját lakásom.
2018. júl. 13. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!