Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Törpemalacot tervezünk venni!...

Törpemalacot tervezünk venni! Valami fontos tanács?

Figyelt kérdés
Már utána olvastam pár oldalon, már magabiztosabb vagyok ezen a teren, de azért várom a tapasztalatokat! Vagy pár jótanácsot! Hogyan lehetnék "tökéletes" malac gazdi?
2016. máj. 5. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret gyorsan szaladni, ezért csúszós felületek ne nagyon legyenek mert elcsúszik, és beverheti a fejét.
2016. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi is sokáig vaciláltunk hogy megvegyük e, de végül megvettük, sokkal nagyobb tehernek tûnik mint amilyen valójában. Saját almos tálja van és önmagától rá is jött hogy hová kell végeznie a dolgát. Nagyon okos, már a járásod hangjáról is képes felismerni téged. Az eggyetlen hátránya hogy nagyon sokat bír enni,annyit eszik amennyit elé raksz, de azt mind egy szálig. Fontos hogy nyaranta egyszer kétszer haggyuk a kertben fürdeni.
2016. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nikol8902 válasza:

Nekem is van. Nagyon edes kis állat. A mienk ra szokott arra hogy csak utcán wczik, de azért meg rájár az alomra is.

Koromvagasrol valaki tud infót adni? Nagyon hosszu mar a körme ,azaz a pataja. Mit lehet kezdeni vele?

2017. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!