Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Itt van fent a falon az...

Itt van fent a falon az ablakomnál egy pók, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon fosok tőle. Nem tudom miért de akárhányszor meglátok egy pókot a hideg kiráz és elkezdek parázni. Eddig nem zavart ez a pók mert az ablakomnál volt és az messzevan az ágyamtól de most a kis dög elkezdett terjeszkedni és összevissza minden fele megy. Nagyon fosok, hogy leesik a földre és utána elbújik valahova ahol nem találom meg. Mivel szedjem le? :S Tapasztalatom, hogy ha valamivel megakarom fogni akkor kinyomja magából a hálóját és folyamat leejjebb ereszkedik és mire kiérnék vele a házból már a földön lenne. Mi a francot csináljak???
2010. jún. 19. 02:57
 1/10 anonim válasza:
rá ereszted egy lapra aztán pedig az ablakon leengeded..
2010. jún. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Hagyd békén.

Elkapja a legyeket meg a szúnyogokat.

Neked, meg úgysem tud ártani.

Még ha meg is marna, akkor sem lenne semmi bajod.

Legalább egy milliószor akkora vagy mint ő. Ne fél tőle.

2010. jún. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ereszd be a sarokba és lesz egy telefonod. Hiszen pillanatok alatt telefonja :-)
2010. jún. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Porszívóval.
2010. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Porszívó igen jó megoldás, vagy mászó rovarok elleni spray. Attól leesik, de el is pusztul. Ha nem akarsz ilyen brutális lenni, akkor egy poharat tegyél rá, és a pohár és a fal (vagy ahol elfogtad) közé egy kartonlapot csúsztass, így vidd ki lezárt pohárral. Így biztonságos.
2010. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én gyűlölöm őket. Szívem szerint én megvárnám, míg ereszkedik és agyoncsapnám...
2010. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia mi mindig igy visszuk ki a pokokat a lakásbol fogj egy poharat rakd a pokra csuztass be alá egy képes lapot fordits meg és vidd ki az ajton
2010. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem megölni akarom. Sajnálom annyira szegényt. Eddig ahogy láttam még egy szúnyogot se fogott meg a hálójába, szal valami béna egyed lehet. :D

Most bebújt a sarokba és ott alszik, majd ha kijön a lukából elkapom. Köszi a tippeket. :)

2010. jún. 19. 14:06
 9/10 anonim válasza:

Nekem arachnofóbiám van, ha csak meglátok egy pókot, még képen is, elkezdek remegni, annyira "félek" tőle, hogy azt nem tudom elmondani sem. Pedig nem akarok, meg tudom, hogy nem tud bántani sem, de ez valami szörnyű:((

Ha te nem félsz tőle, akkor hagyd csak ott szegényt, most mért bántanád? :)

2010. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsi, előző vagyok,előbb csak a kérdést olvastam, de most látom, hogy te is félsz, de mégsem annyira mint én, mert én nem merném megfogni, sőt a közelébe menni se :D:D:D
2010. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!