Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen esetben?

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap baj történt megharapták a törpespicc kutyámat.Pont ma 1 éve volt a nagy balesete akkor szintén egy kutya harapta át a torkát.Akkor is nehezen épült fel leginkább lelkikeg, de érezte a szeretet a törödést.Tegnap azt történt, hogy átment a szomszédba és a nagy kutya védte a területet, így megharapta.Eltörte a lapockáját és hátul a nyakánál befogott.Természetesen mindjárt szaladtunk vele az orvoshoz megmütőttek összevarták a sebeit.Viszont nem tud felkelni a lapockája miatt.Kicsit a gerince is kapott.Azt mondták nem baj ha 2-3 napig nem áll fel utána már lábra fog ha nem akkor esélyes a bénulás.Most délután miután megkapta a gyógyszereit , megpróbált felállni nyöszörgött, de még nem ment neki.Tudom, hogy még van ideje, de nagyon aggaszt és az is hogy egy helyben fekszik.Mikor kaphat felfekvést? Egyébként jó étvágya van vízet is issza fecskendöből.Nagyon szeretjük, támogatjuk bármi legyen vele vagyunk.Még is mire számíthatok?

2018. aug. 4. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan segíthetnék neki?
2018. aug. 4. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy egy ilyen kistestű kutya ennyi idő alatt felfekvést kapna, ezen ne aggódj. Aggódj azon, hogy hogy történhetett meg az hogy a ti kutyátok átment a szomszédéhoz, a baleset teljes mértékben a ti hibátok volt, ráadásul ez a kutyát most hatványozottan is megviselte, hiszen történt már egyszer ilyen. A törött lapocka miatt pedig kín keserves lesz felállni neki, nem csodálom hogy nem akar.
2018. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dolgoznak nálunk és a szomszédhoz kell átmenni, hogy a ház hátsó felét is be lehessen szigetelni. A kiskutya látott minket, és a kerítést szétrágta és átment azt hitte , hogy ott vagyunk.Sajnos megtörtént.Vegeta levest adhatok neki? Azt mondták valami olyat ami nem szárad belé.Köszönöm szépen a válaszod.
2018. aug. 4. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima fűszer nélküli húslevest adj neki.
2018. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meddig nem lesz vizelete ill. széklete? Nagyon aggódom miatta.:( Velem nőtt fel én 16 éves vagyok ő meg 11.Nagyon féltem nagyon rossz így látni.:(
2018. aug. 4. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!