Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mérgezés! Mit lehet ebben az...

Mérgezés! Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek és nagyon szeretem a macskámat de sajnos az összes elpusztul, ezért nem is hozok újakat pedig szeretnék. Mivel megkötni nem tudom őket kimennek kerítésen kívülre is de pár hónapon belül vagy eltűnnek vagy elpusztulnak. Közvetlen szomszédom nincs, 3 házzal arrébb lakik egy bolond nő és szinte biztos vagyok benne, hogy ő csinálja ezt mert régebben a kutyámnak (aki szintén elpusztult) rendszeresen ételt dobált be a kerítésen belülre pedig a kutyám nem volt rászorulva és amúgy sem vagyunk jó viszonyban. Plusz az ő macskái már több éve megvannak, pedig azok is járkálnak hozzám meg ugyanarra amerre az enyémek. Kicsit érdekes. Mivel nem tudom rábizonyítani a dolgot nem lenne értelme feljelenteni, talán nem is foglalkoznának vele. A polgármester és társai semmit nem tesznek ezügyben. Akkor mégis kihez lehetne fordulni, hogy eredménye is legyen? Baromira idegesít már, hogy az összes állatomat megmérgezik!
2016. máj. 24. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Törvénytelen módszereken kívűl csak azt tudom ajánlani, hogy nevelj a macskából szobacicát. (Én ezzel a megnövekedett forgalom miatt próbálkozom)
2016. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahol előzőleg laktam ott is voltak macskáim, a házban tartottam őket de attól még vágytak ki és nem tudtam bezárva tartani őket :/
2016. máj. 24. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szobakutya az egyetlen megoldás,ha állatot akarsz tartani.Ha kiengeded tudod felügyelni,hogy mit csinál,így kisebb az esély rá,hogy megmérgezik,de nincs olyan nagy mozgásigénye így el lenne bent veled.Cicával én nem próbálkoznék,úgyse lenne el bent,így meg kint nincs értelme semmit tartani.
2016. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A cica is elvan bent, ha kicsi korától úgy nő fel, és idejében ivartalanítva van.

Esetleg be lehetne kamerázni a kerítésnek azt a részét, ahol be tud dobálni kaját. Így lenne bizonyíték.

2016. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!