Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges Állatokat...

Milyen különleges Állatokat lehet tartani otthon?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy állatimádó vagyok minden évbe végigjárom az ország állatkertjeit és szeretnék itthonra valami kis kedvencet.De nincs ötletem hogy honnan tudnám beszerezni és hogy egyáltalán mit lehet tartanom.Ha van ötletetek hogy mit tudnék tartani és hogy honnan szerezzem be akkor ne tartsátok magatokban!(nem is a beszerzés a lenne a legnagyobb akadály mert azt mindenképpen megoldanám ha nem itthonról akkor külföldről)
2018. aug. 6. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz?

Emlős, madár,hüllő stb...?

2018. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam már pl:majomra,szurikátára,lajhárra,koalára de már hóbagolyra is meg kolibrire is
2018. aug. 6. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Elég nagy majom vagy te is. Minek akarsz valami olyat tartani ami 1. védett, 2. engedély kell hozzá, 3. semmit se értesz a tartásához.
2018. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
erszényesmókus
2018. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél patkányt ha azt nézed az is nagyon különleges. És nagyon okosak!
2018. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Róka
2018. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!