Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Beszállt a szobámba egy...

Beszállt a szobámba egy denevér és most nem találom. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Kb fél órája. Nyitva volt az ablak. Felébredtem valami zajra, és akkor bezártam azt. Ekkor kezdett repkedni bent. Tehát az ablak zárva volt már. Egy tíz percig bent repkedett de nem mertem bemenni. Egy idő után csend lett. Beszaladtam h kinyissam az ablakot. De már nem találtam sehol. Átkutattam a szobát de semmi. Mi ilyenkor a teendő? Most kiköltöztem a nappaliba, mert ennek az ajtaja zárva volt. Itt tuti nincs.


Kérlek segítsetek!!!!



2018. aug. 25. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szobádban van, akkor vagy keresd tovább, pl ülj egy kicsit a sötétben hátha repkedni kezd ismét.

Vagy aludj a nappaliban és reggel keresed meg.

De ha meg van ne fogdosd, hanem valamivel tereld ki az ablakon.

2018. aug. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha máskor nem, akkor majd este kirepül. Nappal megbújik valahol és alszik.
2018. aug. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd nyitva az ablakot, egy idő múlva kitalál magától. Az ajtókat tartsd csukva. Ha megint repkedni kezd, a kijáratot fogja keresni, és ha nyitva az ablak, hamar kitalál.
2018. aug. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hagytam nyitva. Ma mindjárt mennem kell dolgozni. Utána pedig szinte rögtön el kell utaznom. Majd csak hétfőn jövök vissza. Túléli ezt a pár napot a lakásban ha ma délután nem találom meg?

Illetve kb egy centiméteres résbe bebújhatott? Ahol a fűtéscső bemegy a falba.

Éjjel mindenhol néztem, de sehol nem találtam. Kivétel az ágy alatt, de ott is kb 1 cm-es rés van ott lehet? Vagy miután be mertem menni és kinyitottam az ablakot gyorsan kirepült észrevétlen?

Kis szoba (fél szoba) elméletben látnom kellett volna. Illetve már az ablaknyitás előtt sem találtam.

Az ágy alá fújtam légyírtót, h kijöjjön ha ott van, de semmi reakció. Gondolom az nem árt neki?


Köszönöm a segítséget! Egész éjjel rémálmaim voltak a denevér miatt...!

2018. aug. 25. 04:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem sokat aludtál...

Egyszer hozzánk is berepült, de hála Istennek hamar kitalált.

Egy centis résbe nem igen bújhatott be, de a szekrény hátulján illetve a tetején simán meglapulhatott.

2018. aug. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5#

Ne csodálkozz 😀😀


Épp mielőtt indultam belestem a szobába épp repkedett, de már nem volt időm vele foglalkozni, de legalább tudom h még ott van.

2018. aug. 25. 06:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Hétfőig éhen hal.
2018. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most kettő opció van.

1.: Kiengeded délután. Megkeresed / valószínűleg aludni fog/ és szépen kiengeded.

2.: Fogsz kb 2 marék szúnyogot élve és beengeded a szobába. Így tud hétfőig csemegézni a denevér.

2018. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiengedtem. Szerencsére gyorsan megvolt. Bár nem igazán akart kimenni. :)
2018. aug. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!