Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a kéménylyukban vagy ki tudja hol tanyázó hívatlan állataimat?

Figyelt kérdés
A fürdőszobából csicsergő hangokat hallottam.Próbáltam megkeresni a forrást és arra jutottam, hogy a kád fölött található lyuk(fogalmam sincs mi az, a kéményhez lehet köze, mert a kéményseprő szokott ott matatni)a leghangosabb. Szerintem madarak lehetnek, de félek, hogy mi van,ha denevér.Elég erős denevérfóbiám van.Nem tudom kit kell ilyenkor hívni,de lehet,hogy nem is mernék, mert gondolom miattam nem másznának a tetőre, hanem logikusan a lakáson keresztül távolítanák el őket és félek,hogy néhányat ott felejtenének nekem.Így aludni se fogok tudni.Mit csináljak, hogy kiderüljön mi ez?Hogy beazonosítás nélkül is mihamarabb távozzon, anélkül, hogy személyesen is találkozzunk?Hasznos válaszokat várok! Kérlek ne írjátok, hogy a denevér védett, meg nem bánt, mert tudom és egyik se vigasztal.

2017. júl. 14. 16:30
 1/2 anonim válasza:
Hát a legegyszerűbb az lenne szerintem, ha vagy te, vagy valaki más felmászna a tetőre, és megnézné, hogy mi van ott
2017. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok, mert ez egy 4szintes bérház:(Én az elsőn lakom és ott hallatszik a lyuknál, amit nem használunk, szerintem oda fészkeltek vagy ilyesmi.
2017. júl. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!