Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 5honapja koltoztunk lakasbol...

5honapja koltoztunk lakasbol kerteshazba (anymank van spaniel-e) anyukam megigerte nekem evekel ezelott hogy lehet egy sajat kutyam. Amikor elkoltoztunk azt mondta majd ha lesz fuvunk, mostmar van de anyam hallani sem akkar rola. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ha felhozom mindig veszekedes lesz belole es hogy olyan vagyok mint egy gyerek hogy nem ertem meg hogy nem. Az elejen a kuytajara fogta majd be ismerte hogy o nemszeretne. A kutyaja 5 masikal elt egyutt. 16 eves (fiu) vagyok
2018. aug. 30. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mit tenni, ha anyukád nem akar másik kutyát.

Majd akkor lehet saját kutyád, amikor el is tudod tartani, és van hol élned vele.

Addig is járj pl. menhelyekre sétáltatni, ami minden szempontból jó és hasznos.

2018. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyukád kutyájával nem foglalkozol? Őt is elviheted sétálni, tudsz vele játszani stb. Egyébként ha nem akar kutyát, akkor nem tudsz mit tenni, tekintve hogy valószínűleg az anyagiakat anyukád állná.
2018. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De termeszetesen sokat foglalkozom a Mollyval is. De nem ugyan az!😕
2018. aug. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!