Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felemészteni?

Hogyan tudnám felemészteni?

Figyelt kérdés
A legutóbbi 3-4-5 évben rengeteg minden történt velem, legfőképpen apa alkoholizmusa amit a napokban megint elkezdett. Egyetlen barátom a nyuszim volt, aki ma (vagy éppen tegnap) elpusztult. Nagyon fáj a lelkem, egy kiskori barát esett ki az élők közül. Nagyon nehéz ezt megélnem, rengeteg időt töltöttem vele, képtelen vagyok elfogadni hogy nincsen többé. Hogyan tudnám elmagyarázni magamnak, hogy a mennyországban biztosan ott van, találkozni fogok majd még vele? Nagyon emészt a bánat és nem tudom elfogadni :c

2018. szept. 1. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogysem tudod bemagyarázni magadnak. Ne várd hogy rögtön jobban leszel. Ha valakink meghal azon csak az idő segít, hogy jobb legyen. Ezt a gyászolási folyamatot nem lehet felgyorsítani.
2018. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!