Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet pitont, vagy tarantulat...

Lehet pitont, vagy tarantulat setaltatni utcan?

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy van kigyo hám kigyo setaltatashoz, de azt nem tudom hogy marad rajta mert egyenes. Tarantulat is l3het setaltatni? Vagy ha kiakarom vinni akkor csak tegyem a vallamra,?
2018. szept. 20. 16:07
 1/3 Platypus ***** válasza:

Lehet, de hülye ötlet. Melegben egy pitonnak nem sok baja lesz, de még ha legális faj is, pánikot fogsz okozni, és rád is hívhatják a rendőröket mert "mérgeskígyó" van nálad.


A pókoknak kifejezetten nem tesz jót a macerálás, és ha leesik, abba bele is pusztulhat. Vagy csak egy kóbor széltől ledobja a szőrét, ha olyan faj, te meg viszkethetsz utána...

2018. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges macera, és az emberek hülyének néznének. Olyan mintha sétálnál, és mindenki arcába nyomnád, hogy NEKEM VAN EGY KÍGYÓM
2018. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
80%
Fizikailag lehetséges ja, csak kérdés hogy az állat mennyire élvezné. Kígyóm sose volt de a pók hótziher halálra rémülne. És a válladon se maradna meg. Az enyémek simán az asztalon "sétáltak" és ha megunták, maguktól mentek vissza a terráriumba. Egyébként elég rövid kiruccanásaik voltak, az egyik pl mindig felmászott a függönyre és ott maradt egy helyben fél órát, aztán lemászott (később amikor dagadt lett, ugrott inkább mert fejjel lefelé nem bírta el a nagy pcsáját :D ) és go vissza. A másik kijött a terráriumból, uccu be a tolltartómba és ott ült aztán ha kipateroltam, visszament ő is a helyére.
2018. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!