Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nem...

Szerintetek tényleg nem fognak szúnyogot irtani idén Budapesten?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hétfőre (június 21-re) tervezték Budapestre a légi irtást de a rossz idő miatt elmaradt. Ma olyasmit olvastam hogy idén teljesen elmaradhat az irtás. Ez nagyon elkeserítő lenne hiszen már lassan nem lehet élni sem a szúnyogoktól, maguktól pedig nem fognak eltűnni. Én a 4. kerületben lakom, kertes házban. Egy hete nem tudunk kimenni a kertbe, már nappal sem. A gyerekek kuksolnak a 4 fal között mert ha kimennek rögtön ellepi őket kb 100 szúnyog. Hiába fújjuk be magunkat riasztóval már az se tartja a szúnyogokat távol. Ráadásul szerettem volna venni a lakásba elektromos szúnyogriasztót de képtelenség az egész városban egy darabot is felhajtani, minden üzletben készlethiány van az összeset felvásárolták. Szóval ez már túlnőtt egy bosszantó kellemetlenségen és komolyan megkeseríti az életünket. Alig vártam már az irtást, de ha nem lesz akkor a tél beálltáig kell ezzel együtt élnünk?
2010. jún. 22. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
kit érdekel??xD úgyse nyírják ki őket azzal a sz*e vegyszerrel csak agresszívebbek lesznek és jobban bedagad a csípés:S
2010. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az irtás úgy megy, hogy a pilóta vízzel feltölti a tartályokat, van egy pár literes ha mintát akarnak venni :D lol semmit nem ér, úgyhogy em kell pánikba esni :D
2010. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!