Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állataid vannak és...

Milyen állataid vannak és hogy hívják őket?

Figyelt kérdés
Nekem két kan kutyám van,egy 6 éves só-bors közép schnauzer,Szid,és egy 2 éves csokibarna tacskó,Cimbi.Van egy 4 hónap körüli,valószínűleg hím pézsmateknősöm,Spuri,és nemsokára lesz egy lány is,Bella.A nővéremnek két dzsungáriai törpehörije van,Stella és Petra.:)
2010. jún. 24. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy kínai palotapincsim van :Jánosházi Böbe Fruska.
2010. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem:

2 degu: Zsepi és Fürge mind a 2 fiú

2 nyuszi: Lara és Lili mind a 2 lány

2010. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon aranyosak,és a nevek is tök jók:)
2010. jún. 24. 17:38
 4/16 anonim válasza:

Nekem egy csivavam van. Mikor megvettuk es raneztem az elso nev ami eszembe jutott a Joe volt:D Azert is lett angol neve mivel kulfoldon elunk es mikor megkerdezik,hogy hivjak (ami egy nap jo sokszor elofordul :D) akkor konnyebben kiejtik,mintha morzsinak vagy buksinak..stb hivnak :D

Meg lehet is becezni: Joey,Jojo, Joseph (ha rossz:D)

2010. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aranyos:)És hol laktok?
2010. jún. 24. 18:07
 6/16 anonim válasza:
Anglia,London:)
2010. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

1 Lány csincsilla ő a Dagi... volt eki egy párja sajnos elpusztult..:(

van a Ralfi goldenretriever kutya.

Van a Jeanette (dzsenet)

Dzsungáriai-törpehörcsög

kb50-60 aranyhalacska kertitóban..

Misa Cica (fekete)

Theodore, Theo picicica (párduc+tigridmintás és szürke az alapszín XD)

(volt 2 nagy teknősöm 1 mocsári és egy égszer az égszer elpusztult a mocsári kimászott valahogy a tóból és elszökött :( :( :( :( )

2010. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Londonban már voltam,nagyon szép város:)

Utolsónak:jó sok állat!Én is szerettem volna csincsillát nemrég,de akkor már megvolt az 5 állat,és többet nem engednek a szüleim.Ez tényleg nemrég volt,máj.15-én kaptam a tekimet,és a csinit utána akartam:D

2010. jún. 24. 20:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Van egy németjuhászom, aki a Bütyi névre hallgat (bár idejön akkor is, ha "fütyinek" hívom), egy fekete macskám, aki a Kormi és egy fehér macskám, aki a Mirci nevet kapta. Tartok még egy szakállas agámát is, akinek Béla a neve (bár valószínűleg nőstény ezért Bella is lehet, de szólítjuk még Bécinek és Agikának is) és egy kubai kékrákom, akit Rák úrnak neveztünk el (angolul Mr. Shrimp). Ezen kívül rengeteg halam van még, ezek közül a papagájsügéreim a legnagyobb fazonok, de nekik még nincs nevük.
2010. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:D

A kubai kék rák szerintem nagyon szép:)

2010. jún. 25. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!