Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » (szinte) Szabad téren hogyan...

(szinte) Szabad téren hogyan riasztanátok el a szúnyogokat, lepkéket?

Figyelt kérdés

Valamelyik este szeretnék bulit tartani egy olyan helyiségben, ami félig nyitott, tehát a szúnyogok ki-be járkálhatnak. Nagyon sok van erre felénk, és nem lenne valami jó hangulat, ha fél percenként le kellene csapkodniuk magukról a többieknek a bogarakat.

Ilyenekre gondoltam, hogy gyertya, füstölő, stb. Spray-t nem szeretnék, mert asszem nem azzal akarok foglalkozni hogy egész este fujjam a bogarakat... :D

Előre is köszi


2010. jún. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyiből szeretnéd megoldani (anyagilag), de lehet venni manapság ilyen fáklyákat amibe szúnyogirtós olajat kell beletölteni. Elég hangulatos, és működőképes, mi kerti sütésekkor szoktuk használni.


Illetve itt is van pár hasznos tanács: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__96366..

2010. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elötte 1 nappal repülögépes szunyog irtást kérni 1 km-es körzetben azt biztos beválna


de amugy a füstölő nem rosz csak ne legyen annyira büdös fajta


meg vannak ilyen citromos illatú szunyog riasztó növények ugy tudom azokat se kedvelik a szunyogok

2010. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ilyen elektromos szúnyogírtót is!!!

Az olyan, hogy ilyen kék fényt bocsát ki, és az vonzza a szúnyogakat,odarepulnek,és megrázza oket.Szerintem hatásos,mert nekunk is ilyen van, és ez bevált!!!Nem drága,kb 3000 ft,de lehet hogy olcsóbb is van,de viszont ez évekig jó,de fustolobol viszont egy csomót kellene venni,és azis ennyibe kerulne!Jó bulizást!!!

2010. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elozo voltam,és még a lepkék is elpsztulnak!
2010. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szúnyogriasztóval fujjátók be magatokat! 1-2 órára békén hagynak, aztán megkell ismételni. Szúnyogriasztó kerti fáklya is hatásos! És van a kék fénnyel égő rovarírtó lámpa, ezt bedugod, hangulatosan világít, és a bogarakat megrázza.
2010. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen speciális "szúnyogűző virág". Nagyon szép, virága nincs, gyorsan nő. Kérdezd meg a virágboltba ő tuti tudja hol lehet kapni. /nem drága/

Amúgy nekem is van egy kis hajtást kaptam de ma pedig már 6 cseréppel van.

2010. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem öli meg a rovarokat csak elriasztja. )

2010. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!