Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel tarthatnám távol a...

Mivel tarthatnám távol a szúnyogokat éjjel magamtól?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne engedd be a szobába
2010. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Elektromos szúnyogriasztó.

[link]

2010. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi elektromos riasztót használunk. Bele kell minden este rakni egy lapkát, annak pedig egész kellemes illata van, ráadásul a szúnyogokat távol tartja. Gondolom evidens, de azért leírom, a konnektorba kell dugni, viszont nagyon keveset fogyaszt. Valamennyi nagyobb áruházban találsz, kb. 1-1500 Ft/ darab (és ebben van ajándék készülék és lapka). Nekünk márkát illetően a Vape vált be.
2010. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De a legtutibb megoldás a szúnyogháló :D:D
2010. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is az elektromosra voksolok. Csak én nem lapkát teszek bele, hanem az aljára lehet kapni folyadékot. Csak feltekerem, és bedugom. Egy adag hónapokra elég még úgy is, hogy egész este benthagyom.
2010. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a betétes elektromos van, és szúnyog az nincs, ha használom az biztos.Vape, Raid.
2010. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
CHEMOTOX-szúnyogriasztó lapot ajánlom,mert nagyon jó :)! Tényleg nem jönnek be a szúnyogok,és nincs illata :)! Egy elektromos riasztót kellene hozzá venned.
2010. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most akciós a Raid szúnyogriasztó szinte minden nagyobb áruházban gondoltam kipróbálom, és nagyon bevált. Plussz a szúnyogháló az ablakra.
2010. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Az igazi esti pecások úgy riasztják el maguktól a szúnyogot,hogy fokhagymát esznek,nem keveset,és a bőrük kipárolgását utálják a szúnyogok.
2010. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hú de sok válasz jött rövid idő alatt :) köszi!

akkor veszek ilyen riasztót. Nem tudom mi történhetett,eddig sosem találkoztam szúnyoggal itt Pesten!Pedig születésem óta itt lakok :D

Talán idén nem irtják őket vagy mi a csuda?

2010. jún. 15. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!