Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány támadás kell még?

Hány támadás kell még?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam a TV-ben egy kutyatámadásos hírt és ma itt is kiírt valaki egyet.

A magyar mikor jut el oda, hogy hordjon magánál gázsprayt a kutyája és a saját védelmében? Németországban az állatos boltban is kapni paprika/bors sprayt. Tudom, hogy itt tilos, de kit érdekel, ha a kutyám élete a tét.



2018. dec. 23. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen: "Én puszta kézzel leszerelem a támadó pitbullt!" válaszokat azonnal lepontozom! Nem hazudóverseny van, normális válaszokat kérek!
2018. dec. 23. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is lehet kapni paprika-,és bors sprayt.

Viszont a legtöbb ember nem tartja természetes dolognak, hogy ilyesmit hordjon magával.

2018. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kicsi kiszerelésű gázspray nem tilos. Nekem is van. Vadászboltban és plázákban található késes boltokban (nem jut eszembe a bolt neve) lehet kapni.

Nem volt még szükség rá, hogy használjam. Volt több meleg helyzet, amikor önsétáltató kutyával találkoztam, de eddig sikerült megoldani. Nem szívesen használnám.

Egy alkalommal voltam közel ahhoz, hogy elővegyem. Aranyos asszony kb. 45kg-os kutyával sétált, én a két 20kg-os kutyámmal voltam. Póráz nélkül voltak mindannyian. A nő kutyája odaszaladt az enyémekhez és támadólag lépett fel. Én gondolkodás nélkül a kutyáim elé ugrottam. A nő meg röhögött, hogy játszik a kutyája. Tudom milyen, ha játszik a kutya, ez nem az volt.

2018. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kapszaicin hatoanyagu spray minden kiszerelesben tilos. Csak a CS engedelyezett de az nem hat a kutyakra..
2018. dec. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.-nek.


A kapszacin csak utcára tilos! Megvenni és magánterületen tartani/viselni nem! A CS is jó ebekre! Spray és töltény formájában is!


Bár mivel többet ér a saját és ebem testi épsége, így nem izgat a tiltás! Paprikaspray és vegyes PV + CS töltetű pisztoly az alap!

2018. dec. 24. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!