Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az álkaszáspókokról amik a szobában vannak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Jobbak, mint a poloskák.
2019. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Elég szemtelenek, mert együtt akarnak aludni és fürödni velem, úgy hessegetem őket, de alapvetően nincs bajom velük.
2019. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: Komolyan? :D
2019. jan. 20. 21:12
 4/11 A nagy Levin ***** válasza:
25%
Semmi bajom velük. Simán elférnek.
2019. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Van aki meg tűri a házban, mivel tényleg mindent kifog. Szúnyogot, legyet és bármilyen betévedt bogarat és ők tényleg nem sok vizet zavarnak. Én mivel kicsit iszonyodom a pókoktól így nem igazán tűröm meg őket a házba. Ha betéved pár pók és egy mód van rá akkor szimplán csak kirakom és él mindenki boldogan. Szegénynek nálam úgy se lenne mit ennie, de cserébe engem zavarna, hogy ott van. Kint ha bárhol látok nem bántom őket, akár ablaknál, ajtónál, pincében, csak a házba ne legyenek.
2019. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem zavarnak.

De azért párhavonta lekotrom a plafonról a hatalmas zászlókat képző poros pókhálókat.

2019. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Az én szobámban kettő lakik. Sanya jófej, néha sörözünk is együtt. És még árban is jól kijövök vele, mert egy csepp elég, hogy fejreálljon tőle. Utána másnaposan nem megy annyira jól neki a légyfogás, de legalább lelkes!

Petiről viszont az a véleményem hogy egy tuskó. Nemhogy sörözni nem jön, még csak hozzám se szól. Csak ül ott a sarokban, mogorván, és mindenkinek beint. De legalább a szúnyogokat jól fogja.

2019. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, komolyan! Múltkor is fekszem le, hát látom, hogy ott ül az ágyban az egyik. Én még mondom neki, hogy "Hess-hess!", legyezek felé, és akkor odébb megy.
2019. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Le kéne szedni őket...
2019. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bárcsak megfogná a poloskakat is. Akkor még csaladostol is tartanám őket. Amúgy tényleg jofejek.
2019. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!