Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a lányom?...

Szerintetek normális a lányom? Ki tart ennyi állatot egy lakásban?

Figyelt kérdés

Már gyerekként is bolondult az állatokért, de sosem engedtem neki, mert úgy gondoltam, hogy lakásba nem valóak állatok, azok kint legyenek a szabadban, az a természetes élőhelyük, mert bent büdösek lesznek stb.

Kb két éve 18 évesen elköltözött, azóta utcáról összeszedett 5 macskát, sintértelepről kihozott 3 kutyát (igaz kistestűek, de akkor is 3 ??), lett egy törpenyula, két tengerimalaca, egy arany és egy törpehörcsöge, két kanári madara és egy kisebb akváriumnyi díszhala. Az egyik szobában vannak a kisállatok, a ház többi része a kutyáké és a macskáké, mindennap, amikor a malacokat és a nyulat kiengedi, meg a hörcsögöket hörcsöggömbbe futkározni, arra a pár órára a macskáké meg a kutyáké a szoba. Ja és a lányom meg a kanapén alszik az előszobában -.-


2019. febr. 27. 12:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Jó, ebben igazatok van, hogy nem bűn, amit tezs, az állatoknak arany életük van. Én inkább azon aggódom, hogy emellett az emberekkel nemigen jön ki, csak elvan, csenben. Csak olyan helyeken nyílik meg, ahol más állat gazdik vannak és csak ha megbizonyosodik, hogy jó gazda, pl: kutyasuli, állatosbolt, kutyás túrák, kutyás fürdőhelyek, menhelyek, stb. Közösségi oldalakon sincs fent.

Szóval akkor kérdem, így mennyire normális ez a dolog??

2019. febr. 27. 13:24
 12/18 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező... látom alig várod, hogy valaki azt mondja , hogy a lányod nem normális, úristen, azonnal pszichológus. :D

Én mondom...DE NEKED!

Ebben az elcseszett világban meg kéne becsülni azokat, akik törődnek az állatokkal, mentik őket, és gondjukat viselik.

Hagyd a lányod békén!!!!

Örömét leli az állatokban, azok pedig hálásak neki.

Ennyi.

Biztos ismered a mondást: minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

2019. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Most mindenáron be akarod bizonyítani, hogy a lányod nem normális? Miért foglalkoztat ennyire a dolog? Jól érzi magát nyilvánvalóan, az állatai is jól érzik magukat.


Egyébként nekem is van pár utcáról mentett négylábúm, de volt már nálam galamb, süni, minden. Én sem nyitok az emberek felé és kapaszkodj meg! Közösségi oldalakon sem vagyok rajta! :D


Viszont van férjem, vannak barátaim, van jó munkám. Csak nem jópofizok minden 2.emberrel, mert semmi kedvem.


A lányod jó fej, leszállhatnál róla!

2019. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azzal barátkozik, akivel akar, és ő tudja, kiknek a társaságában érzi jól magát. Én sem barátkozom akárkivel. Te talán nem válogatod meg a barátaidat?


És ha nincs fent közösségi oldalon? Max. nehezebben értesül a mentésre váró állatokról, mert amúgy hemzsegnek a közösségi oldalak ilyenekkel is, mert rengeteg a kóbor vagy rosszul tartott állat, meghalnak a gazdik, vagy éppen rájönnek, hogy túlvállalták magukat, nem maradhat a védenc... Ismerek olyat, aki szintén nincs fent, általános iskolás gyereke van.

2019. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ês mi kára származott abból hogy nincs fent Facebookon?

Nekem sincs,kb.17 éves korom óta,és köszönöm jól érzem magam nélküle.

Amúgy 23 éves vagyok,szóval nem sokkal vagyok idősebb nála.

Vannak zárkózottabb emberek,akiknek nem hiányzik a társaság,én is ilyen vagyok,mégis volt több barátom is és haverok is vannak. Örülj inkább hogy nem a facebookon,Instagramon meg az ilye s*zarságokból áll az élete.

Helyette értelmes dolgokkal tölti az idejét.Nekem mondjuk sajnos nincsennek állataim,mert sokat utazok,munka miatt,de én pl.olvasok,ha van időm.Szóval nincs ezzel egyedül,én is jobban szeretem az állatokat és eddig még nem gondoltam volna,hogy valami baj van velem.

Nem vagyok teljesen antiszoc.persze néha elmegyek a barátaimmal strandra,néha kocsmázni,nyaralni...stb.

2019. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem én!És még sokan mások is, csak pont azért mert nem tartják mások normálisnak, nem mondogatják senkinek, csak a szintén sok állatos ismerőseik tudnak róluk.

Az én 3 gyermekem mindenféle állatot összeszedett gyermekkorában, imádták őket, mi pedig hagytuk, sőt mi is szerettük, gondoztuk.

Csodálkozol hogy már 18 évesen elhúzott otthonról?Biztos nem azért ment el, hogy a saját otthonában is bírálgasd,nem normálisnak minősítsd.Ott már semmi közöd hozzá.Büszke lehetnél rá, hogy ilyen anya mellett,akitől nem ezt látta, ilyen empatikus, jólelkű lett.Ha anyagilag el tudja őket tartani, és jó helyük van, akkor miért ne?

Nekünk most 33 állatunk van, ebből 23 rossz helyről mentett,kidobott állat.Fontos részei az életünknek.

2019. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen rossz abban amit leírtál, szerintem a hörcsög gömb. Nem egészséges a hörcsögnek.

Egyébként semmi kivetnivalót nem látok abban, hogy a lányod így érzi jól magát. Van, aki minden szabadidejét olvasással/sportolással/számítógépes játékokkal/haverokkal itt-ott keveregve tölti. Miért lenne ez rosszabb bármelyik időtöltésnél?

Akkor lenne rossz, ha túlvállalná magát és nem tudna megfelelően gondoskodni róluk. Amíg minden állatra jut elegendő idő és pénz, addig csak elismerni tudom.

2019. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány hogy szenvedhetett, hogy nem tarthatott állatot.

Belegondoltál már ebbe?

2019. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!