Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot vegyek?

Milyen állatot vegyek?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, a napi munkám, 8 órás muszakbol áll. Szeretnék egy kis hazikedvencet, olyat ami nem hal meg ha 8 órát egyedül hagyom. Tudtok valami állatot ajánlani?

#állat #házi #kedvenc #szipus zacskó
2019. ápr. 6. 03:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Macska?

Vagy hörcsög, sün? Utóbbiak éjszakai állatok, fel se tűnik nekik, ha nem vagy otthon 8 órát.

De 2 tengerimalac is elvan egyedül annyit, ha elég nagy helyük van és kajàjuk

2019. ápr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Támadó menyétet.
2019. ápr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha veszel egy szipus zacskót, akkor egy sárkányod is lehet. Amúgy igazából az nem mond semmit, hogy 8 órát dolgozol. Ha lakásban laksz, akkor bármi lehet kutyán kívül. Gondolom annak sok a 8 óra a szükségletei elvégzése végett.
2019. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ThodEE GoD ***** válasza:
Így azért elég nehéz tanácsot adni :/
2019. ápr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kutyát ne, ők rosszul tűrik az egyedül létet. Nekem macskam van, lazán elvan 12 órát is egyedül. Alszik, meg játszik.
2019. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A macska jó, hörcsög, tengerimalacok, halak, teknős, úgy általában a hüllők. Kistestű papagájok (legalább párban). Van még szerintem... jó lenne ha írnál konkrétumokat. Mennyi pénzt tudnál rászánni, mennyi időt, lakás vs kertesház, van-e valamivel tapasztalatod, szimpatizálsz-e valamelyikkel (mert azért van különbség egy macska és a halak közt).
2019. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
51%
Nekem sünim van! Nagyon ajánlom, mert reggel alszik este pedig elvan. Nagyon barátságosak. 5-7 évig élnek. Ha nappal játszani akarsz velük, felébreszted, nem fog szívinfarktust kapni. NEM SZÚR!!!!
2019. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy pontatlan volt a kérdés. Olyan állatot szeretnék amivel lehet játszani. Jó lenne ha emlős lenne, és szabadon is tarthatnám. Panel házban lakok sajnos. Valószínűleg nincs ilyen állat, de lepodtem már meg ennél eselytelenebb dolgon.
2019. ápr. 22. 01:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Te nem olvasod a válaszokat? Többen is írtuk a macskát. Emlős állat, lehet vele játszani, szabadon lehet a lakásban, bírja (sőt, a legtöbb igényli) az egyedüllétet.
2019. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De olvasom azért pontositottam. És nagyon köszönöm a válaszokat. Macskara én is gondoltam, de tudod valami olyan válaszra vártam, ami esetleg nekem újdonság es nem jutott mondjuk eszembe. Ezt nem írtam hozzá a kérdéshez, csak kíváncsi voltam a valaszokra. Nem akartam akváriumos kisállatot, de sajnos az marad csak mert a hazmester nem engedi a macskát :(
2019. ápr. 23. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!