Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi volt az első állatod, és...

Mi volt az első állatod, és mikor kaptad?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Nagyon rossz volt,hisz velem nőtt fel,sirtam is sokat utánna,de várható volt,hisz kutyáknál 10év nagyon sok.Most keverékem van nem tudom milyen fajtájú,de nagyon cuki :)

2010. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Hát akkor én már pár éves korom óta segítek. Voltak teheneink, kutyák, macskák, nyulak, csirkék stb. Hörcsögöm is volt, meg patkény, egér...
2010. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
kb 8 éves lehettem..akkor költöztünk ki panelból egy kertesházba. A szomszédnak volt 2 kutyája, nem tudom már milyen fajtájúak voltak, de az egyik mindig átjárt :) 1 szót szóltam anyáméknak, hogy milyen jó lenne nekünk is egy kutya, egyből elővették az újságot, apróhírdetések, kutyák :D fel is hívtuk és mentünk is értük :D 2 németjuhászt kaptunk nővéremmel, én egy lányt, ő egy fiút. Áninak meg Arnoldnak neveztük el őket :D olyan 4 évig éltek.. elköltöztünk máshova, és ott megmérgezték őket ..:/ de leszármazottjaik még mindig élnek :) az ország másik végén a rokonoknál. Mi azóta macskát tartunk. Most jelenleg 9 van :)
2010. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
:) A mi kutyánk is megállapíthatatlan fajtájú! De nem is baj! Köszi a választ! Előzőnek pedig: nem kis dolog pár évesen ilyen sok állat tartásában segíteni. Büszke lehetsz magadra. Neked is köszönöm!
2010. júl. 5. 20:46
 25/40 anonim ***** válasza:

2évesen saját magam vezettem el pórázon egy spániel keveréket egy bácsitól......azért kaptam tőle mer jó hangosan köszöntem :D de sajnos meghalt nem olyan rég :'(

12 éves volt.....

2010. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Akkor jó szüleid lehetnek Neked. Nagyon sajnálom, ami a kutyáitokkal történt. Ezekkel a rosszindulatú emberekkel van gond, akik mérgezik más kutyáját. Majd ha egyszer szemtől szemben, egy morgó kutyával jelennék meg az előtt, aki megmérgezte az állatomat, akkor nem lennék rest! A komplett állatfarmhoz pedig gratulációm! :D
2010. júl. 5. 20:49
 27/40 anonim ***** válasza:

Nekünk születésem óta mindig volt kutyánk.Az első sajátomat 8 évesen kaptam,egy kan közép schnauzert,még most is éli boldog életét,nagyon szeretjük őt.Természetesen amíg kicsi,8-10 éves voltam,még nem én neveltem,de az etetését szívesen végeztem.


10 éves voltam,mikor kaptam egy hörit,meg a nővérem is egyet.Ők majdnem 2 és fél évet éltek.Sokáig sírtam,mikor meghalt az enyém:(

Aztán 12 évesen kaptam egy kan tacskót,imádjuk őt:)Most,14 évesen kaptam egy pézsmateknőst,nagyon kis aranyos:)

A nővérem pedig ugyanakkor kapott két dzsungáriai törpehörcsögöt:)

14/L

2010. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Két évesen? Az igen! Illedelmes kisfiú lehettél! És részvétem! Olyan szomorú hallani, hogy elveszített valaki egy állatot! Egyébként szép kort élt meg, remélem még sok örömet fognak Neked okozni az állataid!
2010. júl. 5. 20:52
 29/40 A kérdező kommentje:
Szerencsére még él, biztos sok boldog évet fog még veletek eltölteni a kis snaci! Szegény hörcsög! Ezért nem veszek hörcsögöt. Aranyos, meg kis szőrmók, csak mikor a szívéhez nő, addigra el is veszíti. A kis tacskóhoz és a pézsmateknőshöz pedig gratulálok, lelj bennük sok örömöt!
2010. júl. 5. 20:56
 30/40 anonim ***** válasza:
cica, ovis koromban
2010. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!