Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy póknak, ha...

Mennyire fáj egy póknak, ha leszakad egy lába?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert pár napja láttam egy pókot akinek hiányzott két lába és úgy megsajnáltam szegényt.

Aztán meg láttunk egy rém ronda példányt a kertben és az húgom rátett egy papucsot (én mondtam neki, hogy ne bántsa, de hiába) Amikor felemelte látszott, hogy teljesen megnyomorodott szegény, és akkor azt mondtam a húgomnak, hogy most már nyomja össze, hogy ne szenvedjen. Szerintetek szenvedett?

Tudom, hogy közületek még senki se volt pók, szóval ne ilyen válaszokat írjatok, hanem hogy mennyire fejlett például az idegrendszerük?


2010. júl. 5. 21:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Nem voltak túl megnyugtatóak. Én nagyon sajnálok minden állatot és még a hangyákat se tudom bűntudat nélkül kiírtani a lakásban (általában felporszívózom őket, hátha úgy életben maradnk, de most nehogy azzal jöjjön valaki, hogy úgy is megghalnak, mert akkor nagyon elkeserednék)
2010. júl. 6. 08:00
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves tegnap 21:56-os! Hitler pont így volt a zsidókkal. Hozta is a kis szettjét:

- Halálvonatok Európa minden tájáról

- Megsemmisítő táborok

- Gázkamrák Zyklon B-vel

- Krematóriumok

... és ha a számok igazak, vagy hatmilliót el is intézett belőlük. Ugye, milyen fasza gyerek volt?

2010. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%
csak hogy én nem embereket,hanem 10×10cm-es pókokat végeztem ki.
2010. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem éreznek fájdalmat. Agyuk nincs,de dúcidegrendszerük van,nehéz pontosan megmondani mennyire lehet fejlett,esetleg egy zoológus tudhatja..:D

Én sosem kinzok szándékosan semmilyen élőlényt,és ha nem muszáj akkor a lakásban sem ölöm meg hanem mondjuk berakom egy pohárba és kiviszem. A sarokban most is van egy pókom,de otthagytam mert mindig van 4-5 ro.hadék szúnyog a hálójában:D

2010. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
hát a te lábad fájna ha leszakadna? mert szerintem az övé is.
2010. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
aztaa te 10x10 centis pókokat öltél? ügyesgyerek vagy mert, azok valószínűleg nem is nagyon élnek MO-n vagy ha igen akkor is védettek. szoval szoptad. am pókpárti vagyok.
2011. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
még nem szoptam semmit;)
2011. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
És most?
2020. ápr. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!