Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan állat, amitől...

Van olyan állat, amitől félsz/utálod?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 10:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%

A "hirtelen ugró" dolgoktól :D


Pl. béka, nagyobb szöcske, stb.

Főként ha szembe találom magam velük... Csak ott ülnek velem szemben... de bármikor rám ugorhatnak minden figyelmeztetés nélkül... félelmetes :D


Ha repked, zümmög, mászik az nem baj mert akkor már van egy kiszámíthatónak tűnő mozgása :D

2010. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem utálok semmilyen állatot. Minden állatot szeretek. (kígyóm is volt már :) sajnos szüleim félnek tőle így nem lehet megint)


Viszont azt nagyon utálom amikor mászik rajtam valami bogár vagy hangya. Nem félek tőlük csak egyszerűen olyan rossz érzés amikor mászik rajtam valami :D

2010. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
81%
egyedül a bagolytól, de attól ha meglátnám hogy száll felém, ott helyben elájulnék. Az állatkertben sem nézek rájuk. A papám mindig ijesztgetett vele, azóta nem nőttem ki:D
2010. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
81%
Varangyos béka, döglött béka felfújódva(ha vízbe döglik meg és ott lebeg benne feszes hassal), a meztelen csiga ha nem tudom hogy ott van és véletlen hozzáérek, a piócák és a bélférgek.Amúgy szeretem az állatokat, ezektől is csak adott esetekben irtózok.
2010. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
81%
A moly lepkéket utálom, mert mindig nekem repülnek, és attól a frász kitör:D De nem ölöm meg őket, mindig kiviszem bögre papír kombóval.
2010. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
81%

Pók. Régen a sírás tört rám, ha megláttam egyet a szobámban. Ma már csak a hideg ráz ki tőlük.

És nem kegyelmezek nekik, én ugyan nem fogom kitessékelni...tudom, hogy hasznos állat, de ha pókot látok, az nem éli túl a találkozást.

Ez nem félelem, nem is utálat, hanem undor. A 8 szőrös lába...fú, most is kirázott a hideg.

2010. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
81%
Sáska, kullancs, pók.
2010. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
58%
Én az összes állattól félek, az ízeltlábúakat meg a férgeket kifejezetten utálom is
2010. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
81%

Én mindenféle csúszómászót kibírok,nem ijedek meg tőlük.Bogarak?Semmi problémám nincs velük.

De ha kimegyek az utcára,és meglátok egy fecskét,na az valami olyan félelmet kelt bennem...Egyszerűen félek,hogy nekem repül,vagy mittomén..Igazábl nem tom mért,de félek tőlük..

2010. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
79%
Minden rovar. Minden.
2010. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!