Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek a Kutya harapas...

Mi tévő legyek a Kutya harapassal?

Figyelt kérdés
Barátnőm kutyája bevadult és megharapott, hust is kiharapott, majdnem hogy a csontig. Bementünk az ügyeletre, de nem kaptam tetanusz oltást, mert az orvosok azt mondták, hogy 17 év alatt nem kell mert par évvel ezelőtt megkaptam. De most félek, hogy lesz e bajom vagy sem.

#kutya #harapás #seb #vastagseb
2019. jún. 28. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
De a sebet ellátták?
2019. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

1év után lehet ujra tetanuszt adni.menj egy masik dokihoz inkább 1 tetanusz mint 15 védőoltás a hasfalba mert a kocsog orvosnak nem volt kedve dolgozni.

Ott rugtam volna arcon a parasztott

2019. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legalább lefertőtlenítették a sebet?

Meghalni nem fogsz tőle, nyugi!


De mindenképp fertőtlenítsd le!

2019. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A sebet ellátták, fertőtlenítették
2019. jún. 28. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Kutya oltási könyve be lett mutatva?
2019. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy tetanusz öt évig jó, ilyen téren nem lesz semmi bajod ha ettől tartasz. Ha a sebet ellátták és ellátják ezután is (mert gondolom ilyen súlyos sebnél vissza kell járj), akkor azzal se lesz gond, amennyiben a kutya be volt oltva. Oltási könyvével mi a helyzet? Ha nincs oltása karanténozni fogják, és akár veszettség elleni oltássorozatot is adhatnak.
2019. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bemutattuk, igen bevan oltva..
2019. jún. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!