Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fehér nyálkás valami. Mi...

Fehér nyálkás valami. Mi lehet? Részletek alább.

Figyelt kérdés
Szőlőtőkét raktam az akváriumba,amin egy idő után fehér nyálkás valami lett.Majd kivettem és ecetes forrásban lévő vízbe raktam és kifőztem,majd visszaraktam az akváriumba...de az egyik tőkén megint megjelent a nyálkás trutyi.Mi lehet az?Mit tegyek?
2010. júl. 12. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ne tedd be nekik, ez a fehér trutyi azé van, mert a szőlő fellágyult a vízben és levet eresztett

10/l

2010. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez természetes, ne aggódj miatta. Mielőtt a tőkét az akváriumba teszed, előtte 1-másfél hónapig áztasd. Ez a nyálkásodás meg fog szűnni, csak az elején ilyen.
2010. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,nem tudom hogy készítetted elő de így kellett volna vagy hasonló módon

[link]

Ha ez megvolt akkor semmi gond a nyálkásodással

nekem több mint félk éve megvan a fa és azóta akváriumban is van és most hogy külön van a halaktol ujra nyálkásodik.Ezt egy egyszerű almacsiga vagy algaevő megoldja,leeszi szépen a fárol.Amiatt nem kell aggódni csak szerezz be valami lényt ami leeszi.A molly is csipegeti de a legjobb aa csiga lenne,és abbol is az Alma csiga,sokateszik de a növényeidet nem bántja.a maradékot megeszi és a rodható levélrészeket.Bátran vehetsz párat.Ne sokat,elég 2db 100literenként.:)

2010. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!