Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így megfelelő vagy máshogy...

V. Hélix kérdése:

Ez így megfelelő vagy máshogy csináljam?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy egy 80 l-es akváriumba be lehet-e tenni 10 darab neont és 8 panda harcsát? Én úgy gondolom, hogy ennyi hal sok lenne ijen kis hejre, de azért megkérdem tőletek is. Ha nem elég nekik akkor kb hány literes akvárium kéne? És lehet egyáltaán eggyütt tartani a két fajt? Utána olvastam a tartásuknak és hasonló igényeik vannak, de nem vagyok biztos benne, hogy meglennének-e eggyütt. Valamint, ha a panda harcsa nem jó mit lehetne neonok mellé rakni?

2019. szept. 24. 13:59
 1/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Ez így éppen egy elégséges telepítés. Nincs túltelepítve s mindegyik megfelelő létszámban van. Megfelelő szűrés, növényzet, vízkémia mellett szerintem simán működőképes.
2019. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod őket együtt, sőt a neon csapat pár darabbal több is lehet. Harcsabarát talaj, bújók, gyökerek, mohák,páfrányok és a felszínre dobva egy kupac tüskéshínárt. A vízközepet hagyd meg úszótérnek. A vízbe mehet tőzegkivonat és lehetőleg sötét talaj és hátfal legyen. A víznek minimum közepesen keménynek kellene lennie de ha tudsz biztosíts 10NK-s 6-6,5pH-s kb 23-fokos vizet.
2019. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így jó.

Szűrésen ne spórolj.

2019. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!