Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Osztálytársaimmal szoktunk...

Osztálytársaimmal szoktunk szkanderozni és nem vagyok a legjobb, na ebben szeretnék javulni. Fekvőtámasz megfelelő lenne, és ha igen h csináljam (messze a két kart vagy inkább közel)?

Figyelt kérdés
16 éves 188 centi és 70kg
2010. dec. 27. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem vagy jó szkanderban, mert nagyon magas vagy, hozzá vékony is. Hosszú a karod, és ezáltal nagyobb az erőkar is, amivel dolgozol. Ha nagyobb az erőkar, ugyanannyi erő kifejtéséhez nagyobb erő kell. Szerintem az, hogy valaki jó szkanderban, az nagy részben genetikai adottság is. Én is jó vagyok szkanderban(bár ezt nem dicsekvésnek írom!!), pedig soha sem edzettem rá, mert olyan az alkatom is:ugyanennyi idős vagyok, nálad kb. 5 centivel alacsonyabb vagyok, de 20 kilóval nehezebb(és nem vagyok kövér!)

Valamenyit tudsz szerintem javítani bicepszezéssel, és a technia csiszolásával: szkanderozás közben csuklózol(sokan azt mondják, hogy nem szabályos, pedig igenis az, nézz meg egy szkanderversenyt!).

2010. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=sXPZoXSpzxc&feature=player_em..


aki nem ért a szkanderhoz az ne is csinálja, amiket szerintem ti gondoltok az nem a valódi szkander, az igaziban egész testtel dőlünk bele nem csak a kar mozog ha ezt csináljuk könnyen olyan bajunk lehet mint a fenti videoban.

2010. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ccske válasza:
Helló!Én 15 éves vagyok és nagyon jó vagyok szkanderban (csak ha már ez a téma akkor osztályban is a legjobb vagyok xd)Na tehát,a fekvőtámasz nem feltétlenül jó a szkanderra vagyis ne ezt csináld.Én az egykezes súlyzóval való bicepszezést,alkarozást tudom ajánlani és a testalkat is sokat számít.
2011. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csajozni szeretnék mert unatkozom
2011. jan. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!